Жорстко, але справедливо

Жорстко, але справедливо

Іноді немає можливості чекати, коли настане правосуддя, або гряне справедлива кара божа і тоді судити беруться прості люди…

Часто суд людський буває жорстким, але й справедливим.

Колишній професійний боєць джиу-джитсу був 20 разів зґвалтований і побитий в американській в’язниці, коли співкамерники дізналися, що на волі він зґвалтував і вбив свого півторирічного прийомного сина.

Сексуальні злочини – дуже велика проблема в Індії. Статистика взагалі вражає : у середньому в країні скоюється 92 згвалтування жінок на добу. Тому й не дивно, що розгнівані мешканці часом самі вирішуються провчити насильника, не сподіваючись на суд й слідство.
Недавно в місті Шрі-Ганганагар , що у штаті Раджастхан, самосуд влаштували люди над 40-річним чоловіком, що спробував зґвалтувати дівчину. На крики дівчини про допомогу збіглися люди й схопили насильника, відвели його у м’ясну лавку й там відрубали йому пеніс сокиркою для оброблення тушок. Доки потерпілий від самосуду стікав кров’ю на землі, жодна людина не підійшла до нього щоб допомогти, бо всі розуміли, за що ж він був покараний.
Моторошна історія, але із іншого боку – а як же ще чинити з подібними виродками?

Але збочинці зустрічаються не лише серед людей….

Василь Симойлов

Василь Симойлов

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *