“CRAB” Робот-поліцейський – автоматизований розгін демонстрацій і охорона важливих об’єктів.

“CRAB” Робот-поліцейський – автоматизований розгін демонстрацій і охорона важливих об’єктів.

Як стверджують деякі фантасти і фахівці – за роботами майбутнє, та й ми самі вже можемо у цьому переконатися. Існує безліч областей, де роботи замінили людей, і кількість цих областей продовжує неухильно збільшуватися.

Робот-поліцейський , є однією із найстаріших науково-фантастичних ідей, достатньо лише згадати однойменний фільм. Але в майбутньому, не в такому уже й далекому, на вулицях можуть з’явитися реальні роботи-поліцейські. Свою лепту в цю справу вже вніс дизайнер і конструктор Джеймі Мартін (Jamie Martin), який протягом декількох років розробляв проект робота CRAB для компанії Dalton / Stanley, виробника зброї та систем озброєнь.

Реклама


Звичайно, зовнішній вигляд робота CRAB (Cybernetic Autonomous Remote Barricade) нічим не нагадує на вигляд звичного всім Робокопа. Та навіть навпаки, із подібними системами герою-Робокопу неодноразово доводилося стикатися в смертельному двобої. Робот CRAB за формою нагадує павука з шістьма незалежними кінцівками, які дають йому можливість безперешкодно пересуватися навіть в найскладніших умовах. Розроблений, перш за все, для охорони правопорядку на вулицях Лондона, робот CRAB буквально напханий всіляким озброєнням, більшість з якого має несмертельний характер.

Інтелектуальна система управління робота цілком в змозі самостійно виявити правопорушників та задіяти всі необхідні засоби для підтримки правопорядку й охорони об’єкта, наносячи при цьому людям мінімальний збиток. Звичайно, робот CRAB може бути виготовлений і у військовому варіанті. В цьому випадку робот отримає в своє оснащення куди більш небезпечну зброю і могутнішу систему управління, яка дозволить йому самостійно вирішувати нескладні тактичні завдання й проводити операції у складі групи інших роботів або спільно з живими солдатами.

Реклама

Василь Симойлов

Василь Симойлов

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *