Моторошні обряди

Моторошні обряди

Люди так влаштовані, що їм потрібно у щось вірити. І для підтримки цієї віри вони придумують обряди. Найрізноманітніші, і дурні, і навіть страхітливі. Хочете полоскотати собі нерви? Пропонуємо вам підбірку найжахливіших обрядів, схожих, скоріше, на середньовічні, але існуючих у світі й досі.

Поховання на небесах

Реклама

Цей похоронний обряд був поширений на Тибеті. Суть його полягає у тому, що померлу людину розчленовують на дрібні шматочки, і розкладають їх на височинах, гілках, кущах, каменях. Коли плоть починає розкладатися, «смачний» запах приваблює птахів. Тибетці вірять, що тільки так людська душа зможе швидше дістатися до небес, в шлунках птахів. У наш час такий обряд вважається незаконним. Але якщо родичі померлого наполягатимуть, його проведуть за всіма правилами.

Агхорі

Реклама

Це справжній культ, який не обмежується одним обрядом. Агхорі вважається окремою гілкою індуїзму, чиї послідовники вважають, що Бог – це все, що існує на землі.

І якщо ти відмовляєшся від чогось, що пропонує тобі світ, ти страшно грішиш, відмовляючи Богу. Тому ці люди не бачать нічого поганого у тому, щоб поїдати трупи померлих, або збирати власні екскременти, які, до речі, за їхніми словами, теж «даровані богом».

Мурашина рукавиця

Деякі племена Південної Африки вдаються до цього обряду для посвячення юнака в чоловіка. Кожен, хто хоче називатися чоловіком, повинен сунути руки в спеціальні рукавиці, усередині яких кишать отруйні мурашки. У них він повинен пробути протягом 10 хвилин. За відчуттями, кажуть, все одно, що сунути руки в пекуче вугілля. Подібний обряд призводить до обвуглювання і тимчасового паралічу пальців. А деякі гинуть внаслідок больового шоку. Але й це ще не все. Якщо чоловік захоче стати воїном, він зобов’язаний буде пройти це випробування 20 разів … Чому так багато, історія замовчує.

Реклама

Смертельний поцілунок

В ефіопському племені Мурсі є багато моторошнуватих обрядів. Цей – один з них. Всі жінки-Мурсі вважаються жрицями смерті. Вечорами вони готують особливе наркотичне зілля з сушених болотних горіхів. До речі, практично всі жінки-Мурсі мають у нижній губі проріз, в який вставляється спеціальна ритуальна тарілка. Саме на неї жриця і насипає своє зілля. Чоловікові пропонується розпочати злизувати його. Дружина, в свою чергу, теж злизує наркотик. У їхньому розумінні – це поцілунки. Іноді чоловіки гинуть, але для дружини це не така вже велика трагедія.

Саті

Цей обряд давно заборонили (в 1829 році), як воістину варварський, але і зараз іноді зустрічаються його прихильники. А полягає він у наступному: якщо помирав індійський чоловік, дружина повинна була слідувати за ним. Тобто тіло чоловіка клали на вогнище, а дружина, надівши найкрасивіший наряд, обходила багаття по колу 7 разів.

Потім вона сідала поруч з тілом чоловіка і повинна була радіти цій спільній «подорожі». При цьому абсолютно неважливо скільки дружині років – десять чи сто десять. Вона живцем кремувалась разом із тілом покійного.

Кидання дітей

В одному з індійських штатів в Храмі Грішнешвор досі проводиться страшний, в європейському розумінні, і дурний ритуал. З 15 метрової висоти скидають дітей у віці 1-2 років. Батьки, які стоять внизу, повинні ухитритися зловити своїх чад в натягнуте простирадло. По їх розумінню, подібний політ пошле на голову дитяти щастя, здоров’я і мудрість. Але не складно здогадатися, що щастям в житті таких дітей і не пахне.

Жерці запевняють, що за минулі 150 років загинуло тільки три дитини. Правда невідомо, скільки покалічилося….

Василь Симойлов

Василь Симойлов

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *