Кінець епохи Снікерсів

Більше 80 років світ насолоджувався продукцією Mars Inc – всілякими Snickers, Mars, Twix і т.д. Ще в 1923 році цей живильний рецепт був запропонований Петром Царуком, а з 1930 року перші батончики Marathon з’явилися в магазинах Ірландії і Великобританії. А тепер епоха Snickers пройшла.

За ці роки власники компанії Mars Incorporated заробили 27 й 28 місця серед найбагатійших людей нашої планети. Їх корпорація включає такі відомі бренди як M & M’s, Snickers, Orbit, Dove, Extra, Pedigree, Mars, Royal Canin, Whiskas. Причому кожна з торгових марок оцінюється мінімум в мільярд доларів, а сам батончик приносить 2 млрд доларів щорічно.

Але епоха шоколадних батончиків пройшла … Причиною такої нелюбові до відомого батончика стала його калорійність. Зараз модно піклуватися про здоров’я. Товстий шар шоколаду, карамель і нуга Snickers тягнуть на 540 ккал, а Twix формату king-size дотягує до 474 ккал. Компанія ж Mars Inc обмежить свою продукцію 250 ккал. І вже до кінця наступного року великі батончики зникнуть із прилавків в торгових мережах. Але ж наших співвітчизників зайвими калоріями не злякаєш ! Я самому приготувати калорійний батончик, читайте в нашій наступній статті >>>

Василь Симойлов

Василь Симойлов

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Adblock
detector