Дружина аргентинського президента Евіта Перон

Дружина аргентинського президента Евіта Перон

За життя Ева Перон (Eva Peron) була дружиною Хуана Перон, який обіймав пост президента Аргентини з 1946 по 1955 роки. Вона була першою леді країни, яку любив народ.

26 липня 1952 у віці 33 років Евіта від раку померла. Тіло молодої жінки було забальзамоване з використанням коктейлю з різних компонентів. Це було зроблено з метою того, щоб тисячі людей мали можливість бачити свою улюбленицю красивою, якою вона і була за життя.

Потім в 1955 році тіло Евіти було викрадено антипероністами, противниками її чоловіка. Знадобилося майже 15 років, перш ніж фахівці відшукали муміфікований труп колишньої першої леді Аргентини. Зрештою, тіло Еви повернули її чоловікові, який вже встиг одружитися вдруге. Його новою обраницею стала жінка на ім’я Ізабель. На жаль, з’ясувалося, що за ці роки труп Евіти постраждав від кількох ударів. На обличчі жінки були виявлені сліди, нанесені тупим предметом, а на руці був відсутній палець. Т

іло своєї покійної дружини Перон і його нова дружина вирішили зберігати вдома. Це може навіть шокувати, але відомо, що друга дружина президента щодня причісувала Еве волосся і садила труп за обідній стіл. Ходили чутки про те, що жінка навіть лягала в труну поруч з покійницею, «сподіваючись, ввібрати частину магічної енергії Евіти». Сьогодні тіло першої дружини аргентинського диктатора, нарешті заспокоєне. Евіта похована в сімейному склепі. І через багато років після своєї смерті муміфікований труп знаходиться саме там, де йому належить.

Василь Симойлов

Василь Симойлов

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Adblock
detector