Виграти купу грошей – ще не означає вирішити всі проблеми

Виграти купу грошей – ще не означає вирішити всі проблеми
Як склалася доля людей, що зірвали джек-пот
Життям доведено, що виграти купу грошей – це ще не означає вирішити всі проблеми. Багато людей, що стали казково багатими в одну мить, примудрялися все спустити в рекордні терміни і опинитися в ще гіршому фінансовому становищі, ніж до того, як витягли свій «щасливий квиток»
У 2004 році мати одиначка з Канади Шерон Тірабассі зірвала джекпот розміром в 1 056 900 доларів. Вона вирішила, що тепер може ні в чому собі не відмовляти і купила великий будинок, кілька розкішних автомобілів, дизайнерський одяг, вечірки, екзотичні подорожі, і щедрі подарунки родині і друзям. Не минуло й десяти років, як Шерон довелося повернутися до роботи водія автобуса і життя в скромному орендованому будинку.
На щастя, частину виграшу вона поклала в банк на своїх шістьох дітей, які зможуть отримати гроші тільки при досягненні 26 років.
Не завадило б Шерон закінчити бухгалтерські курси і більш раціонально розрахувати кошти, що щасливим чином потрапили до неї в руки. Тоді безхмарне і безбідне майбутнє їй було б забезпечено …
Колишня офіціантка Тонда Дикерсон поскупилася і відмовилася розділити свій виграш з колишніми колегами по роботі, за що і була покарана – їй, в результаті, довелося сплатити податок на суму в 1.119 347 доларів і 90 центів.
Як таке могло статися? Дикерсон заснувала на свій виграш корпорацію, причому 51 відсоток акцій відписала своїм родичам. За цей щедрий подарунок їй і довелося сплатити нечуваний податок.
У 1993 році Сюзан Муллінс виграла в лотерею 4,2 мільйона доларів. Вона вирішила, що буде розумніше не отримувати всі гроші відразу, а забирати їх частинами протягом кількох років. Але красивого життя хотілося негайно, і дівчина сама не помітила, як опинилася в боргах. Майбутні виплати служили забезпеченням по позиці в 200 тисяч доларів.
Через якийсь час Муллінс все-ж зажадала виплатити їй залишки від виграшу суми цілком, але вилізти з боргів так і не змогла. Коли банк пред’явив жінці позов на 154 мільйони було вже пізно – Муллінс встигла розтринькати все, до останнього цента.
У 1991 році Ібі Ронкайолі з Онтаріо виграла в лотерею п’ять мільйонів доларів, але не вважала за потрібне обговорити зі своїм чоловіком, як збирається витратити ці гроші.
Через деякий час Джозеф Ронкайолі дізнався, що два мільйони з цієї суми були віддані дитині його благовірної від іншого чоловіка, про якого Джозеф нічого знати не знав. Оскаженілий чоловік отруїв дружину кінської дозою болезаспокійливого і сів у в’язницю за вбивство.
Всупереч здоровому глузду і теорії ймовірності в середині 1980-х Адамс пощастило в лотерею двічі: в 1985-му і в 1986-му.
Загальна сума, яка виявилася у неї в руках, склала 5,4 мільйона доларів. Однак Адамс дуже швидко повернулася в рідне місто без єдиного цента за душею, спустивши весь виграш на ігрові автомати в Атлантик-Сіті. Зараз дівчина живе в трейлері.
Британцеві Майку Керроллу, сміттяру за професією, удача посміхнулася в 2002 році. Його виграш склав 9,7 мільйонів фунтів (або 15 мільйонів доларів).
І понеслося – кокаїн, вечірки, повії і дорогі автомобілі. Через 5 років від мільйонів залишилися одні спогади і Майк повернувся на колишнє місце роботи.
Проповідник-п’ятидесятник Харрел працював на складі будівельного магазина і молився про дарування йому грошей. Його молитви були почуті і в 1997 році він виграв 31 мільйон доларів.
Біллі вирішив, що важкі часи залишилися позаду, прикупив ранчо, потім ще шість особняків і пару шикарних автомобілів.
Але, як і багато інших щасливчиків, він не міг сказати «ні» своїм рідним і близьким. Загалом, не будемо вдаватися в подробиці – закінчилося все тим, що Біллі розлучився і покінчив життя самогубством.
У 1989 році житель Мічигану Віллі Херт виграв в лотерею 3,1 мільйона зелених. Через два роки він вже страждав кокаїновою залежністю, був у розлученні, і знаходився у під слідством за спробу скоєння вбивства. Від нього відвернулися всі, навіть власні діти. Нечуваний виграш пішов на наркотики без залишку.
Деніз Россі з Каліфорнії виграла 1,3 мільйона доларів і вирішила почати абсолютно нове життя. Першим кроком до цього нового життя було розлучення, причому про істинні причини Деніз вирішила чоловікові нічого не повідомляти і в паперах на розлучення виграш не вказувати. Томас запідозрив, що справа тут нечиста, але на розлучення охоче погодився.
Через два роки правда відкрилася, Томас подав позов, і суд постановив віддати колишньому чоловікові весь виграш цілком. Все до останнього цента.
У 1993 році Джаніта Лі з Південної Кореї виграла в лотерею 18 мільйонів доларів. Через десять років від цих грошей не залишилося й сліду. Джаніта була активним прихильником демократичної партії і майже всі гроші спустила на політичні акції. До 2001 року вона була вже повним банкрутом.
У 2006 році уродженець Уельсу Люк Піттард виграв 1,3 мільйона фунтів (1,9 млн. Доларів). Першим ділом він відправився в подорож на Канари, потім влаштував розкішне весілля і купив новий будинок.
Через півтора року гроші закінчилися, і Люк повернувся на роботу в Макдоналдс. Він запевняє, що вважає себе щасливою людиною і його сьогоднішнє життя влаштовує його абсолютно.
Вільям Пост з Пенсільванії виграв свої 16 200 000 в 1988 році і думав, що на цьому всі його проблеми залишилися позаду. Але замість щасливого безтурботного життя отримав низку нещасть.
Спочатку колишня дружина Поста вирішила, що має право на свою частку і подала до суду. Потім рідний брат «щасливчика» найняв кілера, сподіваючись отримати багату спадщину. І на довершення всього, казна-звідки узявся натовп родичів, що остаточно замучив його нескінченними проханнями підкинути грошенят.
Через рік Пост був не просто банкрутом – над ним повис мільйонний борг. Зараз колишній мільйонер живе на соціальну допомогу і анітрохи не шкодує про втрачені мільйони.
У 1998 році Джеральд Масвегон з Канади отримав десять мільйонів доларів – свій лотерейний виграш. Наступні сім років перетворилися на одну суцільну вечірку, де спиртне лилося рікою. А в 2005 році Максвегон повісився в гаражі своїх батьків.
Подружжя Той виграли 13 мільйонів доларів в 1990 році у Флориді. Через 15 років вони оголосили себе банкрутами. Плюс до того їм було пред’явлено звинувачення в ухиленні від сплати податків.
Алекс помер не дочекавшись суду, а Рода провела два роки у в’язниці.
У 1961 році Вів’єн Ніколсон, виграла на футбольному тоталізаторі пристойну суму 152,300 фунтів і спустила всі гроші на дизайнерський одяг. Через кілька років вона виявилася без роботи, овдовіла і долучилася до свідків Єгови.
Коли Келлі виграла 1,9 мільйона фунтів (3 млн. доларів), їй було всього шістнадцять. Вона зв’язалася з невдахою, народила двох дітей, і швидко спустила всі гроші на вечірки і подарунки для приятелів. Сьогодні Келлі Роджерс працює покоївкою.
Василь Симойлов

Василь Симойлов

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *