Виграти купу грошей - ще не означає вирішити всі проблеми

Як склалася доля людей, що зірвали  джек-пот 
 
Життям доведено, що виграти купу грошей - це ще не означає вирішити всі проблеми. Багато людей, що стали казково багатими в одну мить, примудрялися все спустити в рекордні терміни і опинитися в ще гіршому фінансовому становищі, ніж до того, як витягли свій «щасливий квиток» 
 
У 2004 році мати одиначка з Канади Шерон Тірабассі зірвала джекпот розміром в 1 056 900 доларів. Вона вирішила, що тепер може ні в чому собі не відмовляти і купила великий будинок, кілька розкішних автомобілів, дизайнерський одяг, вечірки, екзотичні подорожі, і щедрі подарунки родині і друзям. Не минуло й десяти років, як Шерон довелося повернутися до роботи водія автобуса і життя в скромному орендованому будинку. 
 
На щастя, частину виграшу вона поклала в банк на своїх шістьох дітей, які зможуть отримати гроші тільки при  досягненні 26 років. 
Не завадило б Шерон закінчити бухгалтерські курси і більш раціонально розрахувати кошти, що щасливим чином потрапили до неї в руки. Тоді безхмарне і безбідне майбутнє їй було б забезпечено ... 
 
 
Колишня офіціантка Тонда Дикерсон поскупилася і відмовилася розділити свій виграш з колишніми колегами по роботі, за що і була покарана - їй, в результаті, довелося сплатити податок на суму в 1.119 347 доларів і 90 центів. 
Як таке могло статися? Дикерсон заснувала на свій виграш корпорацію, причому 51 відсоток акцій відписала своїм родичам. За цей щедрий подарунок їй і довелося сплатити нечуваний податок. 
 
 
У 1993 році Сюзан Муллінс виграла в лотерею 4,2 мільйона доларів. Вона вирішила, що буде розумніше не отримувати всі гроші відразу, а забирати їх частинами протягом кількох років. Але красивого життя хотілося негайно, і дівчина сама не помітила, як опинилася в боргах. Майбутні виплати служили забезпеченням по позиці в 200 тисяч доларів. 
 
Через якийсь час Муллінс все-ж зажадала виплатити їй залишки  від виграшу суми цілком, але вилізти з боргів так і не змогла. Коли банк пред'явив жінці позов на 154 мільйони було вже пізно - Муллінс встигла розтринькати все, до останнього цента. 
 
 
У 1991 році Ібі Ронкайолі з Онтаріо виграла в лотерею п'ять мільйонів доларів, але не вважала за потрібне обговорити зі своїм чоловіком, як збирається витратити ці гроші. 
Через деякий час Джозеф Ронкайолі дізнався, що два мільйони з цієї суми були віддані дитині його благовірної від іншого чоловіка, про якого Джозеф нічого знати не знав. Оскаженілий чоловік отруїв дружину кінської дозою болезаспокійливого і сів у в'язницю за вбивство. 
 
 
Всупереч здоровому глузду і теорії ймовірності в середині 1980-х Адамс пощастило в лотерею двічі: в 1985-му і в 1986-му. 
Загальна сума, яка виявилася у неї в руках, склала 5,4 мільйона доларів. Однак Адамс дуже швидко повернулася в рідне місто без єдиного цента за душею, спустивши весь виграш на ігрові автомати в Атлантик-Сіті. Зараз дівчина живе в трейлері. 
 
 
Британцеві Майку Керроллу, сміттяру за професією, удача посміхнулася в 2002 році. Його виграш склав 9,7 мільйонів фунтів (або 15 мільйонів доларів). 
І понеслося - кокаїн, вечірки, повії і дорогі автомобілі. Через 5 років від мільйонів залишилися одні спогади і Майк повернувся на колишнє місце роботи. 
 
 
Проповідник-п'ятидесятник Харрел працював на складі будівельного магазина і молився про дарування йому грошей. Його молитви були почуті і в 1997 році він виграв 31 мільйон доларів. 
Біллі вирішив, що важкі часи залишилися позаду, прикупив ранчо, потім ще шість особняків і пару шикарних автомобілів. 
Але, як і багато інших щасливчиків, він не міг сказати «ні» своїм рідним і близьким. Загалом, не будемо вдаватися в подробиці - закінчилося все тим, що Біллі розлучився і покінчив життя самогубством. 
 
 
У 1989 році житель Мічигану Віллі Херт виграв в лотерею 3,1 мільйона зелених. Через два роки він вже страждав кокаїновою залежністю, був у розлученні, і знаходився у під слідством за спробу скоєння вбивства. Від нього відвернулися всі, навіть власні діти. Нечуваний виграш пішов на наркотики без залишку. 
 
 
Деніз Россі з Каліфорнії виграла 1,3 мільйона доларів і вирішила почати абсолютно нове життя. Першим кроком до цього нового життя було розлучення, причому про істинні причини Деніз вирішила чоловікові нічого не повідомляти і в паперах на розлучення виграш не вказувати. Томас запідозрив, що справа тут нечиста, але на розлучення охоче погодився. 
Через два роки правда відкрилася, Томас подав позов, і суд постановив віддати колишньому чоловікові весь виграш цілком. Все до останнього цента. 
 
 
У 1993 році Джаніта Лі з Південної Кореї виграла в лотерею 18 мільйонів доларів. Через десять років від цих грошей не залишилося й сліду. Джаніта була активним прихильником  демократичної партії і майже всі гроші спустила на політичні акції. До 2001 року вона була вже повним банкрутом. 
 
 
У 2006 році уродженець Уельсу Люк Піттард виграв 1,3 мільйона фунтів (1,9 млн. Доларів). Першим ділом він відправився в подорож на Канари, потім влаштував розкішне весілля і купив новий будинок. 
Через півтора року гроші закінчилися, і Люк повернувся на роботу в Макдоналдс. Він запевняє, що вважає себе щасливою людиною і його сьогоднішнє життя влаштовує його абсолютно. 
 
 
Вільям Пост з Пенсільванії виграв свої 16 200 000 в 1988 році і думав, що на цьому всі його проблеми залишилися позаду. Але замість щасливого  безтурботного життя отримав низку нещасть. 
Спочатку колишня дружина Поста вирішила, що має право на свою частку і подала до суду. Потім рідний брат «щасливчика» найняв кілера, сподіваючись отримати багату спадщину. І на довершення всього, казна-звідки узявся натовп родичів, що остаточно замучив його нескінченними проханнями підкинути грошенят. 
Через рік Пост був не просто банкрутом - над ним повис мільйонний борг. Зараз колишній мільйонер живе на соціальну допомогу і анітрохи не шкодує про втрачені мільйони. 
 
 
У 1998 році Джеральд Масвегон з Канади отримав десять мільйонів доларів - свій лотерейний виграш. Наступні сім років перетворилися на одну суцільну вечірку, де спиртне лилося рікою. А в 2005 році Максвегон повісився в гаражі своїх батьків. 
 
 
Подружжя Той виграли 13 мільйонів доларів в 1990 році у Флориді. Через 15 років вони оголосили себе банкрутами. Плюс до того їм було пред'явлено звинувачення в ухиленні від сплати податків. 
Алекс помер не дочекавшись суду, а Рода провела два роки у в'язниці. 
 
 
У 1961 році Вів'єн Ніколсон, виграла на футбольному тоталізаторі пристойну суму 152,300 фунтів і спустила всі гроші на дизайнерський одяг. Через кілька років вона виявилася без роботи, овдовіла і долучилася до свідків Єгови. 
 
 
Коли Келлі виграла 1,9 мільйона фунтів (3 млн. доларів), їй було всього шістнадцять. Вона зв'язалася з невдахою, народила двох дітей, і швидко спустила всі гроші на вечірки і подарунки для приятелів. Сьогодні Келлі Роджерс працює покоївкою. 
Поделитесь ссылочкой с друзьями!

Написать комментарий

Ваше имя: