Суддя з почуттям гумору

Суддя з почуттям гумору

Хто сказав, що робота судді – це нудна і не вимагає фантазії?

Багато хто вважає, що аби, виносити вироки злочинцям, досить просто знати закони. Але суддя Майкл Чіконетті так не вважає. Він несе свою службу в Огайо і безліч його вироків не несуть в собі необхідності сідати за ґрати.

Реклама


Чоловік, якого затримали за те, що він обікрав інтим-бутик, отримав покарання таке: він повинен був протягом 5-ти днів стояти біля вітрини того ж бутіка з пов’язкою на очах і табличкою «я не дивлюся туди».

Ще один порушник образив поліцейського, і суддя Майкл змусив його весь день бродити по місту зі свинею на мотузочці, а на тварині була табличка «це не поліцейський».

Реклама


Двом хлопцям, що написали на статуї Ісуса диявольське число, довелося два дні вигулювати двох віслюків по всьому місту.

Жорстокий вирок дістався меломанові, який заважав іншим людям, слухаючи вночі музику в своєму авто, відкривши при цьому вікна. Хлопця відправили в ліс одного на цілих три дні.

Чоловікам, які приставали до дівчат на вулицях міста довелося пару днів провести на жвавому проспекті в костюмах величезних курчат. Всі злочинці мали право вибору: або погодиться на дивний вирок, або отримає відповідний злочину строк.

А ось наприклад, людині, яка застрела свого пса, був наданий вибір – або півроку в ув’язненні або 20 днів ходити в костюмі собаки та пояснювати дітлахам, чим погана наркоманія і які правила руху необхідно знати. Природно, вбивця тварини вибрав костюм.

Реклама

А дамочці, яка фізично карала малу дитину, він запропонував або прочитати чотиритомну підшивку з тематичних газет і журналів про те, чому не можна ображати діток, або три місяці провести за гратами. Звичайно ж порушниця занурилася в читання.

Молоді люди, спіймані за плавання на плоту без рятувальних жилетів, у вихідний день з трьох до п’яти годин вечора стояли в купальниках в надувному басейні і в рятувальних жилетах, вручаючи повз проходячим людям листівки з правилами безпечної поведінки на воді.

Що найцікавіше – якщо в США після виходу на свободу злочинці стають рецидивістами в 20 відсотках випадків, то у судді Майкла Чіконетті цей показник всього сім відсотків.

Василь Симойлов

Василь Симойлов

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *