Самотня телефонна будка

Самотня телефонна будка

У 1960 році геологи встановили в каліфорнійській пустелі Мохаві телефонну будку. Після робіт геологи поїхали, а будка так і залишилася. Телефон у ній був справний, проводи на нескінченному ряді стовпів справно несли повідомлення.

Будка стояла в пісках самотня й забута багато років.

Знаменитою телефонна будка стала в 1997 році. Якийсь хлопчина Дьюс, дізнавшись про забуту будку, став у неї надзвонювати. У нього навіть напис на дзеркалі з’явилася «Ти не забув сьогодні подзвонити у телефонну будку посеред Мохави?». Протягом місяця Дьюс намагався додзвонитися в пустелю. І що характерно – додзвонився, одного разу йому відповіла дівчина Лорін. Цією радістю хлопець поділився зі світом на своєму сайті. Телефонна будка у Мохаві тут же стала знаменитою. У неї дзвонило безліч народу, деякі навпаки їхали в пустелю, щоб відповісти на дзвінок. Адже це було так цікаво почути зовсім незнайомий випадковий голос, може бути голос долі. Шанувальники так само залишали послання колегам на стінах будки, розмальовавши її всю графіті. Самотня й забута колись будка в Мохаві, перетворилася на центр паломництва спраглих спілкування.

Будка була демонтована компанією PacificBell 17 травня 2000 року, номер відключили. Причиною став запит Служби національних парків США. Адже пустеля Мохаві є заповідником, а натовпи шанувальників будки наносили шкоду його екології. Шанувальники спробували встановити на знаменитому місці пам’ятний знак, але служба парків і його прибрала. А історія будки послужила основою сценарію фільму «Телефонна будка в Мохаві».

Василь Симойлов

Василь Симойлов

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Adblock
detector