Три роки жив з ножем у спині

Три роки жив з ножем у спині

32-річний житель міста Йеллоунайф Біллі Макніллі повідомив про свій намір подати до суду на недобросовісних лікарів з канадського медичного закладу Good Hope. З їх вини він 3 роки проходив з 8-сантиметровим ножем у спині.

– Кілька років тому я побився на вулиці і отримав серйозні травми, – поділився молодик. – Під час бою мій противник дістав ніж і вдарив мене ним в руку і спину.

Будучи не в силах терпіти ниючий біль, Біллі звернувся за допомогою в найближчу лікарню. Однак з неясної канадцеві причини лікарі не стали робити йому рентген і запевнили, що його здоров’ю ніщо не загрожує.

Після наданої першої допомоги боєць повернувся додому, але перші кілька тижнів рана продовжувала доставляти йому незручності.

– З часом я змирився з болем, але одна обставина ніяк не давала мені спокою: я ні разу не міг спокійно пройти металодетектори в аеропортах, бо вони відразу ж спрацьовували під час моєї появи, – зізнався Макніллі. – Тоді я навіть не підозрював, що могло послужити причиною цього дивного явища.

За словами подруги Стефані Меін, вона першою помітила недобре після того, як провела рукою по його спині. Дівчина зізналася, що була шокована, побачивши ніж, що випирає з тіла Біллі.

Тоді Макніллі вирішив повторно звернутися до лікарів. Після обстеження медики повідомили йому, що причиною постійного свербіння і болю є 8-сантиметрове лезо в його спині.

Доктора відразу ж видалили з його спини холодну зброю. За словами канадця, лікарі дозволили йому залишити лезо як сувенір, що нагадує йому про бурхливе минуле.

Василь Симойлов

Василь Симойлов

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Adblock
detector