Кращі лауреати «Премії Дарвіна» 2013

Кращі лауреати «Премії Дарвіна» 2013

Віртуальна “Премія Дарвіна” присуджується щороку за несусвітну дурість. Зазвичай її удостоюються люди, які загинули з власної вини яким-небудь неймовірно ідіотським чином. Іноді ця премія присуджується і живим, якщо вони в результаті своїх дій виявилися нездатні мати дітей або в принципі не можуть мати дітей. Ідея полягає в тому, що лауреати не можуть внести свій вклад у генофонд людства, і тим самим тільки його покращують.

Ось 7 “переможців” 2013 року:

Володар десятого місця відзначився тим, що намагався вкрасти бензин з будинку-автофургона, припаркованого на одній з вулиць Сіетла. Він вставив один кінець гумового шланга в отвір, інший – в рот і став відсмоктувати повітря. Коли прибули поліцейські, то виявили злодія, корчащогося від болю поруч з автофургоном в калюжі нечистот. Пізніше стало зрозуміло, що чоловік помилково сунув кінець шланга не в бензобак, а в фекальний бак. Хазяїн автофургона відмовився подавати позов проти злодія, заявивши, що ніколи так не сміявся.

Цей хлопець увірвався в п’ять ранку в ресторан швидкого харчування “Burger King” міста Іпсіланті (Мічиган), продемонстрував касиру пістолет і зажадав віддати йому всю виручку. Касир спокійно сказав, що не може цього зробити, оскільки каса не відчиняться, поки клієнт нічого не замовив. Тоді грабіжник сказав, що він замовляє цибулеві кільця. На що касир все так же спокійно зауважив, що кільця у них подають тільки до сніданку … Після цього засмучений грабіжник залишив заклад.

Одному хлопцеві з Арканзасу до смерті захотілося пива. Він вирішив розбити вітрину винного магазину, схопити випивку і втекти. Знайшов підходящий шлакоблок, підняв його над головою і з усією сили кинув у скло. Однак вітрина була зроблена з плексигласу і не розбилася. Шлакоблок відскочив і попав прямісінько в голову грабіжника, який впав без почуттів. Вся історія виявилася записана на відео камери спостереження.

Американський підліток поступив до лікарні з серйозними травмами голови. Коли його запитали, як він отримав ці травми, він пояснив, що хотів перевірити, як близько він може наблизити голову до рухомого поїзду, перш ніж отримати удар.

Після сніжної бурі в Чикаго один чоловік витратив цілу годину, щоб розчистити від снігу місце для свого автомобіля. Коли через кілька хвилин він під’їхав, щоб припаркуватися, то побачив, що його місце зайняла якась жінка. Він тут же застрелив її без всяких розмов.

Кухар одного з Швейцарських готелів втратив палець, коли перекручував м’ясо в м’ясорубці і звернувся в страхову компанію за компенсацією. Компанія запідозрила було, що кухар недбало поводився з технікою і, стало бути, сам винен. Для перевірки цієї версії був направлений експерт, який спробував повторити дії кухаря і теж залишився без пальця. Кухар отримав свою компенсацію.

Під час пограбування в Лонг-Біч (Каліфорнія) Джеймс Елліот спробував вистрілити зі свого револьвера 38 калібру, але вийшла осічка. І тоді він вчинив так: він розгорнув револьвер до себе, заглянув в дуло і знову натиснув на спусковий гачок. І на цей раз револьвер вистрілив

Василь Симойлов

Василь Симойлов

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Adblock
detector