Іноді люди мимо волі на час стають геніями і провісниками.

Іноді люди мимо волі на час стають геніями і провісниками.

Подібні факти ставлять психологів у глухий кут. Уявіть собі: ви берете ручку або олівець, щоб записати, припустимо, телефонний номер, але раптом … рука мимо волі починає рухатися по паперу, створюючи зображення! Найдивовижніше, що іноді таким способом люди, що не мають ніякого художньої освіти, створюють справжні шедеври.

Загадкове явище називається Психографія. Це феномен «механічного письма» або «автоматичних здібностей», оскільки малюванням справа не обмежується: хтось починає співати як справжня поп-зірка, а хтось висловлюватися староанглійською мовою. Це явище схоже на одержимисть з тією лише різницею, що «прокинувшіся таланти» через деякий час зникають самі собою.

В одному з сіл гірського Алтаю жив з родиною художник Микола. Його дружина Олена була домогосподаркою. Одного вечора вона піднялася на гору, де місяць освітлював скелі таємничим примарним світлом і просиділа там дуже довго. Повернувшись, взяла кисть, занурила її у фарбу і …. створила справжній шедевр! Сусіди розповіли, що вранці на питання враженого чоловіка про те, як це в неї вийшло, Олена здивовано відповіла: «Це не я …» А загадковий малюнок придбав приватний колекціонер за суму, що перевищує вартість усіх коли-небудь проданих Миколою робіт разом узятих …

Неймовірної краси дівчина з третім оком в лобі, зображена більш ніж професійно – один з численних малюнків Тетяни Каленової з Воронежа, з якими її свого часу запросили в Москву, в Центр з вивченная аномальних явищ. Тетяна, за професією масажист, одного разу відчула нестримну потребу взяти в руки олівець і стала малювати по 8-10 годин на день. Олівець ковзав по паперу як би сам собою, і вона не могла передбачити, що вийде в результаті. Однак через деякий час її немов би відключили від «джерела живлення» і тепер вона не може відтворити навіть віддалених копій того, що перш сама ж зображала.

У середині лютого 1991 газета «Молодь Узбекистану» надрукувала хитромудрі малюнки братів Ахмада і Хікмата Туляганових. Люди, дуже далекі від техніки, наносили на папір якісь загадкові креслення. Самі брати зізнавалися, що їх руками «водить якась загадкова сила».

Лікарю і психологу Володимиру Райкову, одному з президентів міжнародної федерації гіпнозу, одного разу надійшов анонімний лист: «Ви можете порахувати мене божевільною або фантазеркою, але те, що я розповім вам – щира, правда. Ми були на дні народження друга. Коли трохи випили, стали співати. У мене ніколи не було ні слуху, ні голосу, тому я мовчки дивилася на піаніно. І раптом … Того, що було далі, я не пам’ятаю. Прокинулась, коли всі навколо аплодували. А мій чоловік дивився на мене здивованими очима. Виявляється, я заспівала «Солов’я» Аляб’єва. Причому, за словами всіх присутніх, заспівала дивно красиво. Не могли б ви пояснити, що таке зі мною було? »

Це навело Райкова на думку провести такий експеримент: студенту-технарю, володіючому англійською мовою в обсязі середньої школи, було під гіпнозом навіяно, що він вчиться в Оксфорді і може говорити лише англійською. І людина почала блискуче пояснюватися англійською!

В ході іншого експерименту доктор запропонував екс-чемпіону світу з шахів Михайлу Талю зіграти з якимсь Миколою шість партій. Перші три Микола грав у звичайному стані, а решту три під гіпнозом: Райков навіяв йому, що він – видатний шахіст. Після сеансу Таль розповів, що в перших трьох партіях він грав з людиною, що ледве пересуває фігури, а потім зіткнувся з справжнім гросмейстером: сміливим, агресивним, граючим набагато краще його. Під час обох цих дослідів у присутньої публіки склалося враження, що хтось усипляв реальне «я» піддослідних і підключав свідомість зовсім іншої людини, а гіпнотизер просто допомагав цьому невидимці.

Матеріалісти вважають, що так проявляє себе підсвідомість, виривається з-під контролю розуму. Іноді це пояснюється наслідком черепно-мозкових травм. Один відомий художник, приміром, почав малювати після того, як у дитинстві впав на ковзанці і сильно вдарився головою.

Парапсихологи стверджують, що Псіхографія – це один із способів виходу на зв’язок із нами мешканців з потойбічного світу. Аргументом на користь останньої думки є знамените інтерв’ю, яке свого часу дав журналістам голос капітана дирижабля P-101.

Справа була так: у жовтні 1930 року у Британській національній лабораторії психічних досліджень на прохання журналістів провели спіритичний сеанс зв’язку із покійним письменником Артуром Конан Дойлем, який був ще за життя переконаним прихильником спіритизму. Репортер І. Костер планував опублікувати цю незвичайну розмову в своєму журналі. Але абсолютно несподівано замість сера Артура на зв’язку з’явився хтось, назвавшись капітаном авіації Кармайклом Ірвіном. Непроханий гість став плутано розповідати історію своєї загибелі з масою технічних подробиць. Поступово присутні на сеансі з жахом упізнали у примарному співрозмовнику капітана пасажирського дирижабля P-101, який зазнав катастрофи на днях. «Руль заклинино, маслопровод забито, – повідомляв дух подробиці останніх хвилин польоту. – Машину кидало із боку в бік – ні вирівнятися, ні набрати висоту … Намагаюся триматися поближче до залізничного полотна … »

Стенограма загибелі дирижабля, всі пасажири якого згоріли у водневому полум’ї, була відразу ж опублікована. А через пару днів в лабораторію прийшов інженер, який приймав участь в розробці проекту P-101 і попросив для прочитання повний запис монологу примари. Вивчивши її, він визнав: «У цьому вражаючому документі наведено більше 40 технічних подробиць, зрозуміти сенс яких може лише фахівець. Думка про те, що будь-хто з присутніх на спіритичному сеансі міг заздалегідь отримати усю цю інформацію, мені видається просто абсурдною ».

Через 6 місяців спеціальна комісія, що займалася розслідуванням причини загибелі дирижабля P-101, дійшла висновків, що повністю співпало з розповіддю привида.

Ця дивовижна історія тепер зберігається у архівах дослідників аномальних явищ як одне з найбільш достовірних свідчень можливостей зв’язку із потойбічним світом. А точніше – глобальним інформаційним полем землі, що представляє собою щось на кшталт банку даних, де закладена інформація про все, що було в минулому і станеться в майбутньому. Є думка, там знаходяться і енергетичні двійники всіх коли-небудь живших людей. І «клони» тих, хто чогось хотів, але не зробив за життя, через деякі енергетичні діри проникають у підсвідомість живих людей і повідомляють важливу інформацію. Або просто реалізують не до кінця використані при житті здібності, а потім залишають «використане тіло».

Мабуть, найяскравішим прикладом може служити подвиг Жанни д’Арк. Дев’ятнадцятирічна неграмотна селянка, що встала на чолі французької армії, якщо вірити її біографам, вигнала англійців із своєї батьківщини лише завдяки долинали з гори «голосам святих».

Кілька років тому у журналі «Болгарія» з’явилося повідомлення про те, що 52-річна продавщиця Марина Даскалова, що не вивчала іноземних мов, раптом впала у транс й заговорила чоловічим голосом англійською. Чоловік вирішив, що дружина рехнулась. Але знавший англійську племінник почув із її вуст попередження про те, що дочці Даскалова не слід цього дня вилітати і Софії. Поїздку скасували. Пізніше виявилося, що саме у цей день урядовим рейсом із Софії вилітав Тодор Живков, в зв’язку із чим виліт пасажирського рейсу, яким збиралася дівчина летіти, був прискорений, і машина, не набравши висоти, звалилася на землю …

Молодий москвич Лев Федотов, що загинув у боях під Тулою у червні 1943 року, за 17 днів до нападу Німеччини на СРСР описав в своєму щоденнику, коли й як почнеться війна, якими темпами будуть просуватися німецькі війська й де вони будуть зупинені. Він висловив переконання в неминучості блокади Ленінграда й у тому, що Москва не буде оточена до зимових морозів, а також повідомив, коли Червона Армія почне контрнаступ. Юнак перерахував усіх союзників Німеччини, вказав протяжність лінії фронту, причини вступу у війну США, неминучий крах гітлерівського рейху, подальшу «холодну війну» й навіть політ в 1969 році американського космічного корабля «Аполлон -II».

Усі ці випадки нагадують підказку ззовні. Причому таку, про яку людина потім геть забуває. Так, тітці, яка зателефонувала днем 22 червня 1941 року й повідомила про напад Німеччини, Лев Федотов відповів: «Війна? ! А чого це раптом? »Немов це зовсім не він написав разючі пророцтва в кількох загальних зошитах!

Чи справді люди, у яких раптово відкриваються незвичайні психічні здібності, просто іграшки в руках потойбічних сил чи все ж є якісь непізнані досі закони, що дозволяють відкривати у людині внутрішні резерви? Відповіді на це запитання поки немає.

Василь Симойлов

Василь Симойлов

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *