Кілька історій з товстунами

Кілька історій з товстунами

Товсті люди часто стають героями різних історій – як веселих, так і сумних.

Відмовляється від страти через свою вагу

Реклама


В Огайо був засуджений чоловік, який важить більше 210-ти кілограм. Причому засудили його до вищої міри покарання, тобто смертної кари. Але ушлий злочинець подав заяву про скасування страти, оскільки його вага зробить її нестерпно болісною, а це порушує його, людські права. Ще тридцять років тому ональд Посто убив жінку, яку до того пограбував. Зараз же він стверджує, що до його вен дістатися дуже важко, бо у нього надто товста шкіра і чималий шар жиру. Та й каталка, на якій доставляють на страту його попросту не витримає. Злочинець на сьогоднішній день живий і здоровий, а тим часом дочка його жертви вже досягла віку своєї матері на час її вбивства. Ось такі права людини в Америці …

Занадто товста для польотів

Реклама


Навесні поточного року Кенлі Тіггеман звернула на себе увагу ЗМІ після того, як її не пустили на літак через зайву вагу. Зараз у суді лежить справа на авіакомпанію, яка образила жінку і принизила її посеред інших пасажирів. Ця дама веде свій блог, на якому активно роздає поради тим, хто хоче схуднути. Дивно тільки, чому вона сама ці поради не використовує. Авіакомпанія, яка відмовила жінці у польоті, вважає, що пасажирам з дуже великою вагою потрібно купувати собі два місця, що й прописано в правилах. Жінка висловлює свої обурення ще й з приводу того, що ставлення до таких як вона залежить від працівника, що пропускає людей на літак і вимагає єдиних для цього стандартів.

Через повноту нареченої мало не скасували весілля

В Глончестері чуть не було скасовано одруження Клер Донеллі, бо в магазинах вона не могла знайти весільну сукню, в яку могла б помістити своє пишне тіло. Не один десяток магазинів довелося обдзвонити, щоб нарешті знайти той заповітний білий наряд, який так був потрібен майбутній нареченій. Правда, ми не можемо зрозуміти, чому Клер відтягувала вибір сукні до останнього і не замовила його пошив в салоні.

Занадто велика для кремації

Реклама

В одному з крематоріїв Австрії мало не сталася пожежа. Коли співробітники намагалися кремувати жінку, яка важила більше двох сотень кілограм, забилися фільтри в системі і газ почав надходити в приміщення крематорію. У підсумку заклад закрили на ремонт. Зараз муніципалітет знаходиться в роздумах про те, що пора б побудувати крематорій спеціально для таких великих небіжчиків, яких важко помістити в звичайну грубку.

Василь Симойлов

Василь Симойлов

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *