Рай для товстунів

Дивний обряд існує у одного ефіопського племені. Для того, щоб молодому хлопцю стати першим у своєму племені, потрібно стати товстим. І чим товще, тим більше шансів перемогти на церемонії, де вже найстаріші проголосять, хто в племені найкращий чоловік. До обряду ініціації починають готуватися за шість місяців, для цього молодик усамітнюється, де присвячує весь вільний час набраню ваги – їсть і п’є. Головне полягає в самому напої – це кров з молоком. Юнак звільняється від усіх домашніх справ, зосереджуючись на досягненні своєї мети.

Учасники обряду видаляються в свої хатини, де вони стають затворниками, в цей час жінки приносять їм їжу. Якщо учасник переїдає, то йому доводиться звільняти свій шлунок, щоб прийняти нову порцію їжі. В цьому обряді не можна перемогти без підтримки своєї родини. Кандидат на роль першої людини в племені не зможе набрати достатню вагу для прийняття обряду, якщо його не будуть годувати родичі.

За правилами товстуну треба ходити навколо священного дерева до знемоги – тільки один найсильніший і витривалий, який витримає випробування до кінця, гідний звання найкрасивішого та сильного чоловіка. Деяким це дається дуже важко, і часто вони сходять з дистанції.

Як тільки визначається переможець, церемонія закінчується забоєм корови на священному камені. Сільські старійшини пророкують долю переможця по шлунку і крові принесеної в жертву тварини, щоб переконатися в тому, чи буде майбутнє світлим чи ні. Після церемонії життя товстунів повертається в нормальне русло і вони досить швидко скидають зайву вагу, набрану за довгі шість місяців усамітнення.

Василь Симойлов

Василь Симойлов

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *