Від долі не втечеш

Від долі не втечеш
Історія бездомного зі штату Міссурі на ім’я Біллі Рей Херріс, що з’явилася в цьому році в багатьох ЗМІ, зворушила мільйони людей по всьому світу.
Біллі як зазвичай сидів зі своїм стаканчиком і просив милостиню, і раптом виявив, що якась жінка замість монетки кинула йому обручку з діамантами. Він зрозумів, що річ потрапила до нього помилково, і вирішив її повернути. Протягом наступного тижня йому допомогли полагодити велосипед, він отримав дах над головою і близько 100 000 $ пожертвувань, а через кілька місяців йому вдалося возз’єднатися із сім’єю. «Ось що відбувається, коли повертаєш те, що тобі не належить», – скромно каже Біллі.
Здавалося б, нічого такого не сталося, просто історія з хорошим кінцем. Але варто задуматися, чи багато таких безкорисливих вчинків ми робимо кожен день. Ми не поступаємося місцем в автобусі, кричимо на офіціантів, підрізаємо пішоходів, а потім запитуємо себе: «Ну чому в моєму житті все так погано?». І коли нам повертається щось погане, ми скаржимося на долю, збіг обставин і вищі сили.
“Сліпа” куля
У 1883 році Генрі Зігланд розлучився зі своєю дівчиною, яка згодом від горя покінчила з собою. Знавіснілий від болю і відчаю брат цієї дівчини вистежив серцеїда і вистрілив у нього, а потім убив себе. Але Зігланд не помер. Куля тільки подряпала його голову, і застрягла в дереві.
Через кілька років потому Генрі вирішив спиляти це дерево, проте стовбур був дуже великим, й задача видавалася нездійсненною. Ось тоді Зігланд й вирішив дерево підірвати за допомогою шашок з динаміту. Від вибуху куля, що все ще сиділа у стовбурі дерева, вилетіла й втрапила прямо у голову Генрі, убивши його на місці.
Ісус любить «Бітлз»
Субота 13 серпня 1966 року. У відповідь на заяву Джона Леннона, що Бітлз були «популярніші за Ісуса» радіостанція Клю у Лонгвью, штат Техас організувала масове спалення записів і атрибутики групи.
Субота 14 серпня 1966 року. Блискавка вдаряє в башту радіомовлення станції Клю, при цьому зруйнувавши все обладнання і залишивши директора лежачим на підлозі без свідомості. Здається, у бітлів є фанати й десь там нагорі.
Продавець кісток
Майкл Мастромаріно став мільйонером завдяки крадіжці кісток, органів і частин тіла у більш ніж 1200 тіл. Близько 10 тисяч його пацієнтів, самі того не відаючи, отримували зубні імплантанти та інші протези від загиблих людей, причому деякі з них були хворі на рак або СНІД.
Сам Майкл помер в муках від раку печінки, який поширився на його кістки.
Винахідник-вбивця
Томас Міджлі Молодший винайшов етилований бензин і хлорфторвуглець для використання в холодильниках і дезодоранті, що призвело до безлічі смертей в історії. Пізніше він сам отруївся свинцем, і це зробило його інвалідом.
Його геній дозволив йому створити пристрій, зроблений з мотузок і роликів, що полегшувало його муки і допомагало йому рухатися. Але так сталося, що він був задушений саме цими мотузками.
“Невинний” вбивця
Мела Ігнатова визнали невинним у вбивстві своєї дівчини Бренди Сью Шефер в 1988 році. Пізніше оприлюднені фотографії показали, що він прив’язав її до скляного столу і жорстоко вбив. Тим не менше, йому дали всього 8 років за лжесвідчення. Після виходу з в’язниці він вдарився головою і порізав руку тим же скляним столиком. Мел Ігнатов помер повільно і на самоті від отриманих ран.
Електричний стілець своїми руками
У 1981 році Майкл Андерсон Годвін був засуджений до страти на електричному стільці за вбивство і згвалтування. Однак вирок був оскаржений, виправдання у зґвалтуванні зняті, і страта замінена довічним ув’язненням. Вісім років потому, коли він намагався полагодити навушники, приєднані до його телевізору, він випадково перекусив дріт, що йде від телевізора, причому все це відбувалося, коли він сидів на металевому унітазі. Вийшло щось на зразок саморобного електричного стільця.
«Вдале» пограбування
Бразилець Мауріціо Ферро збирався пограбувати аптеку. Поки він був всередині і вимагав викласти на стіл гроші з каси, хтось викрав його машину. А поки він в паніці роздумував, як же змитися без неї, інший злодій украв у нього сумку з грошима. Потім бідний Мауріціо попрямував в поліцію, щоб заявити про викрадення, і, завдяки щасливому випадку, в той же самий час туди прийшов власник аптеки. Злодій-невдаха відразу ж був заарештований.
Останній жарт
Джон Седвік був генералом армії Союзників під час громадянської війни в США. Він насміхався над своїми солдатами за те, що ті побігли в укриття, щоб не потрапити під кулі конфедератів. Останніми його словами були: «Мені за вас соромно. Вони на такій відстані не потрапили б і в слона ». За мить куля потрапила йому прямо в око.
Техніка безпеки
У 2011 році у Онондаді, штат Нью-Йорк, була прийнята заборона на гонки без шоломів. У зв’язку із цим байкери підняли шум і вимагали скасування цього правила. Через якийсь час один з бунтарів, Філіп Контос, потрапив в аварію: мотоцикл занесло, його самого викинуло вперед, і він вдарився головою об асфальт. Його відразу ж госпіталізували, але лікарі нічого не змогли зробити. Згодом медексперти встановили, що Контос зміг би вижити, якби він був в шоломі.
Василь Симойлов

Василь Симойлов

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *