Американець відсудив $ 1,6 млн. за анальні знущання

Американець відсудив $ 1,6 млн. за анальні знущання

Американська юриспруденція часто дивує весь світ своїми діями і рішеннями. Чергова свіжа кримінальна історія з-за океану на потіху публіці.

CNN повідомило, що американець Девід Еккерт погодився на компенсацію від уряду в $ 1,6 млн. За що? За п’ятигодинне безрезультатне колупання в своєму задньому проході.

Справа була в місті Демінг (штат Нью-Мексико); 2 січня 2013 року. 54-річний Девід Еккерт не пригальмував тоді у дорожнього знака «Стоп», при виїзді з супермаркету Walmart, і його пікап на вимогу поліцейського був змушений з’їхати на узбіччя. Швидка перевірка показала, що Еккерт кілька разів затримувався за підозрою у зберіганні наркотиків, але кожен раз відпускався за недоведеністю. Коли офіцер поліції попросив Еккерта вийти з машини, йому здалося (як він потім заявить під присягою) що водій хвилюється, «уникає зорового контакту», його «ліва рука тремтить», а його «сідниці міцно стиснуті». Еккерт добровільно погодився на огляд свого автомобіля, і службова поліцейська собака якось “натякнула” поліцейським, що можливо зараз в машині є наркотики. Поліція обшукала машину, але наркотиків там не знайшла. Тоді поліцейські припустили, що Еккерт ці наркотики або проковтнув, або … засунув собі у задній прохід, і від того-то у нього тепер такі «міцно стислі» сідниці.

Затримавши Еккерта, і отримавши від судді ордер на його обшук та особистий огляд, поліцейські відвезли підозрюваного в медичний центр, де власне, і приступили до процедури анального пошуку наркотиків. І от з 8:20 вечора до приблизно 1:25 ночі два лікаря стали творити з Девідом Еккертом різні жахливі речі, про які з слабкими нервами чоловікам краще й не знати.

1. Спочатку був зроблений рентген черевної області Еккерта. Наркотиків рентген не показав.
2. Потім лікарем було вироблено так зване пальцеве ректальне дослідження – обмацування стінок прямої кишки вказівним пальцем, введеним в задній прохід Еккерта. Наркотиків там палець не намацав.
3. Цю процедуру ще раз провів інший лікар. Палець першого лікаря не помилився – нема наркотиків.
4. Тоді лікарі провели Еккерту очисну клізму і попорпалися в його випорожненнях. Наркотиків там теж не було.
5. Лікарі повторили і цю процедуру – наркотиків в випорожненнях знову не знайшли.
6. На всякий випадок лікарі зробили клізму втретє. На цей раз з Еккерта не вийшли не тільки наркотики, але й випорожнення.
7. Лікарі ще раз зробили рентген черевної області Еккерта. Ну не видно там наркотиків!
8. Тоді лікарі зважилися на колоноскопію – обстежили товстий кишечник Еккерта (а це 120-152 см. Загальної довжини) за допомогою спеціального зонда. А жорсткий ректоскоп це, на хвилиночку, металева трубка довжиною 25-30 см. Та діаметром 2-3 см. Нічого!

Нарешті поліцейські і лікарі стали підозрювати, що наркотиків в Еккерта, швидше за все, сьогодні чомусь немає. Протягом усього цього тяжкого випробування Еккерт, хоча і не давав своєї згоди на проведення жодної з перерахованих процедур, не протестував, і виніс все це як спартанський воїн. Або може бути він вирішив діяти за старою мудрою порадою «Якщо зґвалтування неминуче, то розслабтеся і отримуйте задоволення» – адже по суті справи Девіда Еккерта шість разів зґвалтували.

І терпіння Девіда Еккерта було винагороджено – тепер він отримає $ 1,6 млн., Тобто по 200 тис. за кожну з пророблених над ним медичних процедур. У заяві, розміщеній на сторінці свого адвоката в Facebook, Еккерт сказав наступне: «Я щасливий жити в Сполучених Штатах. Погані речі тут трапляються, але в Америці можна домогтися справедливості .»

Василь Симойлов

Василь Симойлов

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *