В Росії двоє робітників згвалтували свиню

[Всего голосов: 0    Средний: 0/5]
У російській республіці Марій-Ел розгорівся неабиякий скандал, який напевно змусить схопитися за голови захисників тварин. На м’ясокомбінаті в місті Йошкар-Ола двоє робітників згвалтували свиню, передає місцевий портал «Прогород».
Про кричущий випадок йошкар-олинським журналістам повідомили їхні читачі — співробітники м’ясокомбінату. За їх словами, робітників, що забажали «великої і чистої любові», в процесі вчинення непотрібного дійства застукало власне начальство.
— Зловив їх на гарячому майстер, — написали співробітники мясокоміната до редакції порталу «Прогород». — Інформація відразу ж розійшлася по всьому підприємству, працівники якого тут же поголовно перестали їсти свою продукцію. На всякий випадок, свиню в той же день зарізали і провели експертизу туші. Підозри у зґвалтуванні повністю підтвердилися, після чого збоченців відразу ж звільнили.
Журналісти порталу спробували перевірити інформацію у представників адміністрації місцевого м’ясокомбінату, де передбачувано заявили, що «вперше чують про подібний випадок». У той же час, рядові працівники підприємства в неофіційних бесідах підтвердили, що сексуальна наруга двох робочих над нещасною свиноматкою дійсно мало місце, і на даний момент вони обидва вже з ганьбою звільнені.
Нагадаємо, статеві пристрасті жителів Росії насправді можуть шокувати будь-яку цивілізовану людину. Так, кілька місяців тому в Іжменском районі Республіки Комі місцевий суд засудив до позбавлення волі двох чоловіків, які викопали на сільському кладовищі труп молодої односельчанки і вступили з ним у статевий зв’язок. Та й на інших підприємствах харчової промисловості картина не краща, ніж в Йошкар-Олі: наприклад, в Омську робочі сироробного заводу купалися в молоці, з якого потім виготовляли копчений сир, а зняті при цьому відеоролики публікували в інтернеті.
Сліди «російської моральності» і «духовних скреп» нескладно виявити і в інтернеті. Так, згідно зі статистикою, саме Росія є безперечним світовим лідером за частотою використання пошукового запиту «анальний секс», залишивши позаду навіть набагато більш темпераментні країни.

admin

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *