Поїзди-привиди

Поїзди-привиди

Є в світі багато дивних явищ – вони до цих пір не піддаються поясненням і розбурхують розуми вразливих громадян усіх країн. Серед них скромно присутні багато разів описані поїзди-привиди, які за словами очевидців дуже схожі на справжні, тільки більш ефірні і рух їх відбувається або в могильній тиші, або ж в шумі надзвичайному. Також в більшості випадків екіпажу на таких потягах немає. Найчастіше побачити цю жуть можна в Англії та Америці.

Найчастіше очевидці розповідають про похороний поїзд Лінкольна, на якому в 1865-му році транспортували тіло заснулого навіки президента з Вашингтона в майбутнє місце поховання – Спрінгфілд. І ось щорічно, в один і той же день це поїзд їде по своєму маршруту. Ще подейкують, що будь-які хронометри , що знаходяться поруч з проїжджаючим повз них фантомом зупиняються.

У Британії є примарний поїзд Нимбус, який ще в 1980 році пустили на металобрухт. Через якийсь час після його сумної кончини, поїзд стали помічати на залізничних коліях.

А є поїзд, який іменують поїздом Святого Лукаса. Фантом був помічений в Канаді. Кажуть, що він примітний дуже яскравим світлом чи то від прожекторів, чи то від ліхтаря кондуктора, якому якось поїздом відрізало голову. Кажуть, що цей бідний чоловік вже багато років шукає свою загублену голову. Але скептично налаштовані громадяни впевнені, що це світло – це просто світло автомобільних фар, від проходячої поруч автомобільної траси.

Кажуть, що такі явища відбуваються через те, що в минулому з’явився дуже потужний згусток енергії в результаті яких-небудь сильних переживань або ж події, яка багато разів повторювалася.

Василь Симойлов

Василь Симойлов

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *