Людина з Торда

Людина з Торда

Липень 1954року, день видався спекотний. Невідомий чоловік щойно прибув до Японії, в токійський аеропорт. На вигляд -середньостатистичний європеєць, але у охорони аеропорту він чомусь викликав підозри.

Під час перевірки паспорта з’ясовується, що чоловік приїхав з держави під назвою “Торд”. Паспорт виглядав справжнім, за винятком того факту, що країни під назвою Торд ніколи не існувало – принаймні, в нашому вимірі. Чоловіка просять пройти в спеціальне приміщення для додаткового огляду, і просять показати на карті, де саме знаходиться його країна. Той без вагань тицяє пальцем в те місце, де розташовується Князівство Андорра і ніяк не може второпати, чому на цій карті не вказана його рідна країна Торд. За словами чоловіка, вона має бути саме тут, і вже як мінімум тисячу років!

Реклама


Представники митниці виявляють у дивного пана гроші в кількох різних європейських валютах. У його паспорті відмітки, зроблені в безлічі аеропортів світу, включаючи більш ранні візити в Токіо. Збиті з пантелику, чиновники вирішують відвезти дивну людину в один з місцевих готелів та виставити перед дверима номера охорону з двох чоловік – поки їм не вдасться розгадати цю загадку.

Компанія, в якій ця людина, за його словами, трудиться вже багато років, не має про нього жодного уявлення, хоча чоловік доводить свою приналежність до неї документально. Співробітники готелю, в якому, за його словами, повинен бути заброньований номер на його ім’я, теж нічого про нього не чули. У токійській компанії, куди незнайомець прямував “по справах своєї компанії”, теж тільки головами похитали.

Реклама

На довершення головоломки, номер готелю, де дивна людина перебувала під охороною, містичним чином виявився порожній. Чоловік безслідно зник. Він точно не міг втекти через вікно – його номер знаходився досить високо над землею, і там не було ніякого балкона. Ніколи ніхто більше не бачив цієї людини. Таємниця так і залишилася нерозгаданою.

Василь Симойлов

Василь Симойлов

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *