Гаманець-револьвер

Гаманець-револьвер

Уявіть собі – йде пізно ввечері звичайний громадянин по вулиці, коли з підворотні з’являються грабіжники. Погрожуючи, наприклад , ножем грабіжники «пропонують» віддати їм усі цінні речі, включаючи гаманець.

-Добре-добре! Каже перехожий й простягає злочинцям свого гаманця. Проте взяти гаманця вони не встигають, бо лунають постріли!

6 листопада 1877 року в США було видано патент №196,794 Оксару Франкено (Oscar Frankenau) з німецького Нюрнберга на комбінований гаманець і револьвер (Combined Pocket-Book and Revolver). Оригінальна конструкція зброї вийшла і досить практичною з метою забезпечення безпеки свого гаманця.

Зброя являє собою револьвер, вбудований в металеву коробочку, що складається з двох секцій, яку можна прийняти за гаманець, шкатулку або портсигар.

Коробка шириною 65 мм, довжиною 105 мм, виготовлена ??з металу жовтого кольору і складається з двох відсіків. Кришки відсіків шарнірно закріплені на одній з торцевих сторін коробки. Кришки оброблені шкірою.

Перший більш тонкий відсік – являє собою звичайний гаманець з кількома відділами. Відсік відкривається за допомогою подпружиненої кнопки, розташованої на торцевій поверхні. Другий відсік більшого розміру, в ньому закріплений стріляючий механізм, що нагадує шпильковий револьвер. Другий відсік відкривається за допомогою засувки.

Барабан стріляючого механізму циліндричний, не має долів, на поверхні барабана є лише виступаючі зубці, для фіксації положення камор барабана. Гаманець револьвер має барабан з шістьма каморами для розміщення шпилькових патронів. У підставі барабана є вирізи для розміщення шпильок патронів. З правого боку рамки стріляючого пристрою є дверцята, які відкривається вгору-вправо. Ствол стріляючого пристрою довжиною приблизно 10 мм, канал ствола гладкий і не має нарізів, калібр ствола 5мм. Стовол закритий у похідному положенні спеціальною заслінкою. Ударно спусковий механізм стріляючого пристрою самовзводний, курок не має спиці для ручного зведення.Спусковий гачок складаний і в похідному положенні прихований в пазу корпусу гаманця. Для переводу зброї в бойове положення необхідно відкрити заслінку ствола, при цьому спусковий гачок висувається з паза і зброя готова для стрільби.

Для перезарядження зброї необхідно відкрити відсік зі стріляючим пристроєм.

Василь Симойлов

Василь Симойлов

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Adblock
detector