Американські військові розповіли про тактику бою проти Годзілли

[Всего голосов: 0    Средний: 0/5]
Американські військові, дислоковані на авіабазі Кадена в Японії, пообіцяли відбити можливий напад Годзілли. Інтерв’ю з представниками ВПС США, приурочене до виходу в світ чергового фільму про доісторичного ящера, взяли журналісти видання Air & Space.
«Кадена — ключова стратегічна локація в Тихому океані. Ми здатні негайно відреагувати на будь-яку загрозу в регіоні. Включаючи Годзіллу, якщо він прийде до Японії », — заявив майстер-сержант Джейсон Едвардс.
«Годзілла буде очікувати удару з повітря, тому потрібно застати його зненацька. Для цього нам знадобляться чотири тисячі Сегвея (самобалансуючі двоколісні самокати) і рогатки », — додав Едвардс.
Герої інтерв’ю також зазначили, що не відмовилися б від допомоги Чака Норріса, Неймовірного Халка, американського телеведучого Тома Брока і попереднього президента США Джорджа Буша-молодшого.
У кінематографі збройні сили США вперше зіткнулися з Годзіллою в 1956 році в Токійській затоці. Тоді монстра намагалися знищити за допомогою кулеметів 50-го калібру, електрики напругою в 300 тисяч вольт, глибинних бомб, артилерійського обстрілу і бомбардувальників F-86, проте все це не справило ніякого ефекту. Здобути перемогу людство змогло завдяки «руйнівнику кисню» — розробці японського доктора Серідзава, здатної знищити всю органіку у воді.

admin

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *