Найстрашніші тортури у світі

Винаходом знарядь для тортур займалися люди, які не відчували і краплі жалості до тих, кого цими знаряддями належало катувати. Найголовніше для них було доставити якомога більше болю і мук людині, зробити його смерть жахливою і повільної. Складно повірити в те, що людська винахідливість була використана в таких жахливих цілях.

Подальший текст не для слабонервних.

Тортури припускають заподіяння людині шаленого болю. Відомо, що особливо жорстокими були тортури за часів середньовіччя. Тільки побачивши знаряддя тортур, можна зрозуміти наскільки жорстоким був той час. Інквізиція, як система християнського правосуддя, сприяла винаходу величезної кількості знарядь, за допомогою яких і здійснювалося це «правосуддя».

«Вилка Єретика»

Пристрій, названий «Вилкою Єретика», застосовувався в період «іспанського розслідування». Механізм зовні нагадував двосторонню вилку, фіксувався на шиї. Оскільки під час цього катування ніякі життєво важливі органи не проколювалися, воно могло тривати досить довго. На вилку наносилося гравірування «Я відрікаюся». Вилка доставляла найсильнішу біль при будь-якому русі головою. Поступово плоть людини заражувалася й вона гинула від інфекцій.

Катування грушею

Знаряддя тортур, назване катуванням грушею, вважається одним з найстрашніших. Після катувань нею не вижив жоден чоловік. По виду пристрій схожий на металеву грушу. Її вводили в рот, в анальний отвір і в піхву. Як тільки знаряддя вводилося всередину, воно розкривалося, розриваючи гострими наконечниками плоть. Смерть під час тортур такою грушею була жахлива. Зазвичай цим знаряддям катували жінок, винних у розпусному способі життя, і чоловіків, судимих за гомосексуалізм.

Тортури щурами

Дуже страшним було катування щурами. Голій людині на груди ставили клітку з голодними щурами. Клітка відкривалася знизу. Після того, як засувку прибирали, щури вгризалися в тіло. Щоб тварини діяли швидше, на верхню частину клітки клали розпечене вугілля. Бажаючи врятуватися від жару, щури попросту прогризали собі шлях. Людина при цьому гинула в пекельних муках.

Колиска Іуди

Пристрій для тортур, званий «Колиска Іуди», має вигляд піраміди. На її гостру частину садили оголену людину. Поступово пристрій врізався в тіло жертви, розриваючи анальний отвір і вивертаючи суглоби. Відомо, що після таких тортур, лише кілька людей залишилося в живих. Решта померли, голосно кричачи від болю на радість катів і глядачів.

Залізна діва

Вперше знаряддя тортур під назвою «Залізна діва» було випробувано в 1515-му році. Зовні воно схоже на саркофаг, всередині якого знаходиться безліч шипів і лез. Вони розташовані так, щоб не зачіпати життєво-важливі органи людини. «Залізна діва» – ще одне знаряддя інквізиції . Під час допиту катованого поміщали в такий саркофаг. Допит міг тривати годинами і навіть днями. Смерть наступала не відразу і могла затягнутися на кілька днів.

Ширі (верблюжа шапочка)

Таке знаряддя тортур зазвичай застосовувалося до рабів. Першим ділом рабу обривали наголо голову, після чого натягували на неї вию (освіжованну шкіру верблюда). Далі цих людей відвозили якнайдалі, звичайно це були пустирі. Верблюжа шкіра швидко висихала, стягуючи тільки що бриту шкіру голови. Волосся крізь вию не проростають, через що починали рости всередину. Від пекельного болю раби божеволіли, а незабаром помирали.

Мідний бик

Знаряддя тортур, що отримало назву «Мідний бик» було винайдено Периллом – мідником з Греції. Своє творіння він підніс відомому мучителю сіцілійському тирану Фаларісу.

Під час тортур людину поміщали в бика крізь спеціальні дверці. Під черевом бика розпалювали вогонь. Людина відчайдушно кричала, повільно засмажуючись. Винахідник Перилл став першою людиною, якого катували за допомогою ним же створеного знаряддя тортур.

Східні тортури значно відрізнялися від тортур, придуманих європейцями. Головне в східному катуванні – змусити жертву відчувати психологічні муки, супроводжувані муками фізичними. Треба сказати, що східні тортури далеко не завжди закінчувалися смертю.

Для розправи з «ворогами імператора» на сході застосовувалися тортури лоскотом і тортури краплями води. Інший варіант тортур – тісний ящик, в якому посаджена людина не мала можливості поворушити ні однією частиною тіла.

Тортури «людина-свиня» застосовувалася для того, щоб народ жахнувся. Людині відрізали ноги до колін, руки до ліктя, відрізали язик, оглушували і засліплювали. У такому стані відправляли до свиней у хлів, де людина залишалася до кінця життя.

Особливо страшними тортурами відомий Сіам. Людині згодовували у неї ж відрізані шматки м’яса і смужки шкіри.

До жінок на Сході теж могли бути застосовані тортури. Тим, хто жив в гаремі і був звинувачений у непослуху, на тілі робили кілька акуратних надрізів, куди заливали розплавлений свинець.

Відомо чимало тортур, кожну з яких можна було б назвати найстрашнішою у світі. І все ж, серед тортур усіх часів найбільш жорстокою вважається та, яку перська цариця Парісатіда застосувала над вбивцею її улюбленого сина Кіра-молодшого. Ім’я цього вбивці – Мітрідат. Його тіло затиснули між двох дерев’яних корит, залишивши зовні тільки голову і ноги. Голову вбивці намазали медом і молоком, чим привернули увагу мошкари. Мітрідата насильно годували, через це він постійно ходив під себе. Незабаром в нечистотах завелися черви і почали жерти чоловіка заживо. Мітрідат помирав цілих вісімнадцять днів, а цариця щодня приходила, бажаючи насолодитися його муками.

Василь Симойлов

Василь Симойлов

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *