Часник захищає від раку

Часник захищає від раку

Часник відомий своїми корисними якостями протягом століть. Часник знижує рівень холестерину й попереджає виникнення інфекції. Але і це ще не все. Часник може успішно попереджати розвиток раку. Свого часу Гіппократ рекомендував товчений часник пацієнтам, щоб вилікувати рак.

Як повідомляє NaturalNews, протягом семирічного клінічного дослідження з’ясувалося, що часник може знизити ризик розвитку передракових уражень шлунка. Згідно з результатами досліджень, розвиток раку знижувався на 60% у людей, що багато вживають часник. Дослідження проводилося китайськими вченими у співпраці з Національним інститутом раку, в ньому взяли участь більш ніж 3000 чоловік.

У більш ранніх дослідженнях вчені інкубували пухлинні клітини саркоми з часниковим ферментом аліназою і S-етил-L-цистеїн сульфоксидом, вони також вводили це мишам. Ріст пухлини повністю зупинявся, і миші жили ще шість місяців. Миші, які не отримали цієї сполуки, вмирали протягом двох місяців.

Іншими словами, часник може виявитися досить ефективним, і це не якісь дорогі ліки. Роздушіть головку часнику і залиште, мінімум, на 15 хвилин, а потім з’їжте. Цей час необхідний для звільнення ферменту алінази, який призводить до вироблення протиракових з’єднань. Подібну дію також можуть надати листя і головка цибулі.

Звичайно, часте вживання цибулі або часнику створює неприємний запах з рота, тому краще вживати їх на ніч або якщо не передбачається спілкування з людьми.

__________________________________________

Люди, що вживають часто часник, мають здорові зуби. Це свого роду замінник антибіотика, в той час як антибіотик тетрацикліну забарвлює зуби. Він змінює колір зубної емалі, особливо при великих дозах.

Василь Симойлов

Василь Симойлов

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Adblock
detector