Чорна полоса в житті? Змийте її в лазні!

Чорна полоса в житті? Змийте її в лазні!

Спочатку лазня вважалася не тільки місцем, де можна помитися і попаритися, але була і засобом духовного очищення. Безліч слов’янських ритуалів передбачає відвідування лазні. Позитивний вплив банних процедур було неодноразово описано вченими. Вони оцінювали вплив лазні на людину з наукової точки зору, але ми поговоримо про стародавні ритуали, ефективність яких важко перевірити в лабораторних умовах, але які допомагають знайти гармонію і повністю очиститися.

Головним атрибутом банних процедур завжди був віник, його в’язали із спеціально підібраних рослин, які могли нейтралізувати вплив негативної енергетики. Для повного очищення бажано, щоб Вас ширяла людина протилежної статі. Те, що здається «чорною смугою в житті» насправді є сукупністю перешкод, які притягнула до Вас негативна енергетика. Очиститися від неї допоможе віник з молодого полину або кропиви. Процедура повинна виглядати так: коли Ви вже пропарились, віник обдають окропом, а потім шльопають їм по всьому тілу, від голови до п’ят, повторюючи так сім разів поспіль. Один віник призначений для очищення однієї людини. Після обряду він вважається нечистим, віник з кропиви слід викинути або закопати. Полин могутніше кропиви, вона може увібрати багато негативу, тому віник з неї варто спалити.

Реклама

Очиститися від страхів перед матеріальними проблемами, труднощами у фінансовій сфері, в бізнесі чи на роботі допоможе віник з м’яти і звіробою. Їх збирають в рівних пропорціях, роблять два віника: один лягає в цебер з киплячою водою, а іншим можна пропарюватися. Після процедури в ємності залишиться настій від першого віника, їм потрібно ополоснуться. Потім обидва віника слід викинути.

Від підвищеної нервозності, стомлюваності, дратівливості допоможе позбутися віник з гілок дуба, берези, евкаліпта, осики і квітучої липи. Від кожного дерева береться по три прутика, вони зв’язуються разом і запарюються протягом півгодини. Пропарювати таким віником теж потрібно з голови до п’ят, а після цього слід тричі облитися холодною водою. Після процедури віник висушується, а потім спалюється.

Реклама

Хвойний віник дозволяє змити з себе негативний вплив супротивників, суперників і заздрісників. Він допоможе втихомирити пліткарів і позбутися від проблем в суспільстві або трудовому колективі. Такий віник в’яжеться з гілок сосни, ялівцю і ялини. Попередньо його кладуть в окріп на 15 хвилин, а потім парять. Найбільш сприятливий час для цього ритуалу – друга половина дня в четвер.

Як зняти негатив сіллю? Сіль дозволяє зняти і нейтралізувати практично всі види негативних впливів і негативної енергетики. Однак цей спосіб очищення підходить тільки тим, у кого є власна лазня. Обряд очищення повинен проходити в повній самоті. Жінкам слід очищатися в жіночі дні – по середах, п’ятницях або суботах, чоловікам краще проводити ритуал по понеділках, вівторках і четвергах, які вважаються чоловічими днями. Обряд являє собою таку процедуру: на нову (куплену спеціально для цієї мети) чавунну сковороду насипається дрібна сіль шаром до 1 см, піч розтоплюється осиковими дровами або гілками, а з настанням заходу Ви паритеся. У лазні займайте нижню полицю, а на верхню поставте сковороду з сіллю. Вам належить сім разів вийти з лазні, щоб облитися водою, після останнього заходу потрібно вимитися, а сіль залишити на своєму місці на три дні. До полудня на четвертий день зайдіть в баню і винесіть сковороду. Її слід закопати разом з сіллю, викинути в водойму або залишити на перехресті. Через день після проведення обряду очищення в лазні, її потрібно окропити святою водою по кутах і помити, потім краще залишити приміщення відкритим. Якщо всі процедури Ви виконали правильно, то незабаром відчуєте полегшення і заспокоєння.

Василь Симойлов

Василь Симойлов

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *