Не купуємо часник – домашнього вистачає весь рік!

Не купуємо часник – домашнього вистачає весь рік!

Неможливо уявити борщ без цього продукту! Ароматний часник до того ж – природний антибіотик. Якщо їсти його кожен день, ніякі застуди не будуть страшні! А збирати врожай, вирощений власними руками, – особливий вид задоволення.

1.Аби часничок ріс в комфортних умовах, виберіть горщик глибиною 20 см з отворами для дренажу. Розраховуйте на те, що часникові цибулини потрібно садити на відстані 10 см одна від одної і на відстані 10 см від бортика горщика, тому вибирайте горщик значних розмірів.

2.Підготувати грунт: змішайте грунт з піском в співвідношенні 3: 1.

3.Розділіть часник на зубчики. Висаджуйте зубці плоским кінцем вниз, це обов’язкова умова!

4.Поміщуючи зубчики в землю, враховуйте, що має бути 3 см грунту між верхньою частиною цибулини і поверхнею грунту.

5.Поставте горщик на підвіконня, щоб на часник падало сонячне світло 8 годин на добу.

6.Регулярно поливайте. Для цього помістіть контейнер з часником в раковину або інше місце, де вода могла б стікати. Поливайте грунт, рівномірно обприскуючи його водою. Дайте воді стекти через отвори в нижній частині горщика.

7.Коли з’являться пагони молодого часнику, не забудьте обстригти їх біля основи.

8.Збір врожаю – приблизно через 9 місяців, коли пагони стануть коричневими і почнуть відмирати.

Дуже важливо постійно зволожувати зростаючий часник – ця рослина потребує багато вологи. Тоді і урожай буде на славу! Воду для поливу потрібно використовувати теплу – 15-18 градусів. Це запорука того, що головки виростуть великими!

Важливо знати, як зберігати часник в домашніх умовах, щоб він не псувався і радував родину якомога довше. Дуже популярний спосіб – зберігання часнику в солі. Потрібно взяти сухі головки часнику і помістити в сіль. Зберігається відмінно, якщо тримати ємність з сіллю в сухому місці.

Щоб часник не пересихав, також можна зберігати його в мішечках з тканини. Ще ефективніше заповнити цей мішечок цибулевим лушпинням, а вже потім складати всередину часник – буде немов щойно зірваний з грядки!

Ще один метод зберігання часнику для всіх, хто жити не може без цієї гострої і ароматної приправи. Потрібно перемолоти часник через м’ясорубку, розкласти в формочки для льоду і заморозити. Цей спосіб підкуповує своєю зручністю: можна додавати часник в рагу, суп, овочі, соуси відразу ж, нічого не доведеться чистити. Дістав з морозилки – і готово.

Мало хто знає про це, але надзвичайно корисно вживати в їжу часник, смажений на сковороді або запечений в духовці! Натуральний антибіотик прекрасно засвоюється в такому випадку, виводить шлаки і токсини з організму. І ніякого різкого запаху!

Василь Симойлов

Василь Симойлов

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Adblock
detector