Картопля-гармошка

Картопля-гармошка

«Картопля гармошка» це блюдо отримало таку назву через зовнішній виглядовоч надрізаний на тонкі скибочки, що нагадують відомий інструмент. Дуже смачна страва. Має багато варіантів приготування з різними інградієнтами.

За основу береться чищена картопля, що ріжеться тонкими скибочками, однак, не дорізаючи до кінця. Деякі використовують для цих цілей ложкуукладають у неї картоплю і края служать обмежувачами.
Далі йде кулінарна творчістьміж картопляними скибочками можна вставити тонкі шматочки бекону, сала, ковбаси, сиру, фаршу, грибів і т.д. Кожну начинену «гармошку» загорнути у фольгу, попередньо посолити і поперчити, і відправити в розігріту духовку. Можна також запікати в мультиварці або на вогнищі під час приготування шашлику.

А ще можна «гармошку» перетворити в “чіпси“. Для цього надрізану картоплю поливають олією, укладають на деко (або на папір для випічки, хоча можна просто на решітку з піддоном) і відправляють в духовку. Хвилин через 30 картоплю дістають з духовки. Злегка ножем проходяться по скибочкам, відокремлюючи їх одна від одної, солять, перчать, якщо треба, ще раз поливають олією і знову в духовку до готовності.

Василь Симойлов

Василь Симойлов

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *