Картопля-гармошка

«Картопля гармошка» це блюдо отримало таку назву через зовнішній вигляд - овоч надрізаний на тонкі скибочки, що нагадують відомий інструмент. Дуже смачна страва. Має багато варіантів приготування з різними інградієнтами.

За основу береться чищена картопля, що ріжеться тонкими скибочками, однак, не дорізаючи до кінця. Деякі використовують для цих цілей ложку - укладають у неї картоплю і края служать обмежувачами.
Далі йде кулінарна творчість - між картопляними скибочками можна вставити тонкі шматочки бекону, сала, ковбаси, сиру, фаршу, грибів і т.д. Кожну начинену «гармошку» загорнути у фольгу, попередньо посолити і поперчити, і відправити в розігріту духовку. Можна також запікати в мультиварці або на вогнищі під час приготування шашлику.


А ще можна «гармошку» перетворити в "чіпси". Для цього надрізану картоплю поливають олією, укладають на деко (або на папір для випічки, хоча можна просто на решітку з піддоном) і відправляють в духовку. Хвилин через 30 картоплю дістають з духовки. Злегка ножем проходяться по скибочкам, відокремлюючи їх одна від одної, солять, перчать, якщо треба, ще раз поливають олією і знову в духовку до готовності.

Поделитесь ссылочкой с друзьями!

Написать комментарий

Ваше имя: