Відновлення рухливості суглобів

Відновлення рухливості суглобів
Для цього берете часник, очищаєте його (обсяг часнику грамів 300-400), прокручуєте його на м’ясорубці, складаєте в літрову банку, заливаєте хорошою нерафінованою олією.
Настоювати 2-тижні у темному місці, перемішуючи щодня вміст. Отримуєте часникову олію. Проціджуєте через кілька шарів марлі.
Спосіб застосування: намазуєте хворе місце (наприклад шию в потиличній частині) до втирання. Утеплюєте теплим шарфом, і в ліжко. Вже з перших процедур знімається тугоподвижність, така характерна для захворювань суглобів. Курс лікування два місяці.
На другий день бажано прийняти теплий душ, спрямовуючи струю на хворе місце. Так само можете змастити до сухого втирання кисті рук, якщо проблеми у вас в кистях рук, або суглоби ніг. І результати будуть такі ж само.
Яка дія часникової олії.
Часник унікальний противосклеротичний засіб. Розчиняючи склеротичні утворення навколо хворого суглоба, а артроз саме й єзашлакованність і порушення кровообігу в області хворого суглоба, тим самим сприяємо відновленню здоров’я.
Застосовуючи цей рецепт, можливі протипоказання.
Адже є й тибетський рецепт очищення суглобів настоянкою часнику на спирту. Але той не підходить, якщо у людини є захворювання печінки, нирок, підшлункової залози. Цей же рецепт діє м’якше, адже він настояний на рослинній олії.
Але якщо сильне ураження цих органів, то, вони можуть дати про себе знати. Просто в разі загострення, лікування відкорегуйте – зменшіть кількість олії, що використовується за раз або взагалі скасуйте.
Можна курс лікування розбити – наприклад, тиждень повтирайте, далі дайте перерву поки судини впораються з виведенням шлаків, а також печінка і нирки впораються з виведенням шлаків. Звичайно, лікування краще проводити під наглядом лікаря.
До речі, втираючи часникову олію в кисті рук, стопи ніг ви тим самим прибираєте потертості, натоптиші, огрубілі тканини стоп, п’ят.
Василь Симойлов

Василь Симойлов

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Adblock
detector