8 Травня, 2020

Жінки-шпигуни

Жінки-шпигуни старі як світ. Біблійні перекази розповідають нам про те, як філистимляни підіслали до непереможного воїна Самсона підступну красуню Даліл. Вона заманила велетня на ложе і знемогла його пристрасними ласками. Коли наївний Самсон заснув, зловмисниця відрізала у нього волосся, в яких була зосереджена його божественна сила. Після цього філистимляни схопили велетня, осліпили його і закували в ланцюги. Ось з тих пір на історичній арені і стали миготіти чарівні і віроломні спокусниці. Їх було безліч, але імена лише небагатьох дійшли до наших часів.
При Катерині Медичі в XVI столітті була сформована спеціальна група, що складалася з красивих титулованих осіб. У завдання цих жінок входило забиратися в ліжко до потрібних персон. Всі вони віртуозно володіли мистецтвом розв’язування язика, а тому без зусиль вивідували державні секрети і викрадали цінні документи.
Іноді підступні жінки вдавалися до отрути і усували неугодних політичних діячів. При цьому верхом досконалості вважалося розрізати фрукт ножем, у якого одна сторона леза була намазана отрутою. Кавалер брав отруєну половинку, з’їдав і помирав у страшних муках.
Таємниці, здобуті в пристрасних обіймах, іноді вирішували долі країн і династій. За часів Людовика XIV британському королю Карлу II підсунули надзвичайно винахідливу і спритну даму на ім’я Луїза де Керуель. Ця пані не стала опускатися до вульгарних інтриг. Вона завела від бездітного короля дитину, а після цього стала вміло маніпулювати монархом. Той повністю потрапив під її вплив і зробив герцогинею Портсмутською з річним утриманням 28 тис. фунтів.
Шпигунство, замішане на любовній пристрасті, поставив на ретельно вивірену основу Френсіс Уолсингем. Він керував секретною службою її величності Єлизавети I і справедливо вважав, що чоловік може стати точно такою ж пасткою для жінок, як жінка для чоловіків. Тому була організована ціла група, що складалася з молодих і красивих гульвіс, у завдання яких входило спокушати нудьгуючих дружин високопоставлених вельмож.
Ця гра коштувала свічок. Завдяки такій тактиці, Англія виграла багато сухопутних і морських битв у могутньої в той час Іспанії. Спритні молоді люди без особливих зусиль спокушали дружин впливових сановників, а ті, зачаровані молодістю і темпераментом, заглядали в секретери своїх чоловіків, в яких зберігалися секретні папери.
У 20-му сторіччі жінки-шпигуни зайняли дуже важливе положення в розвідках всіх країн світу. Особливо в цьому спочатку досягли успіху німці. А головним ініціатором став керівник контррозвідки в фашистській Німеччині бригаденфюрер СС Вальтер Шелленберг. Це був молодий інтелектуал, чудово розумів величезний потенціал жіночого шпигунства. За його ініціативою було створено спеціальний бордель, який отримав назву “Салон Кітті”.
Заправляла там всім Катрін Шмідт. Кадри для шпигунської діяльності їй поставляло СС. Дівчат навчали спеціальним навичкам і основам психології. Зовні салон нагадував цілком респектабельний заклад для забезпечених клієнтів. У ньому був навіть ресторан з відмінними стравами і дорогими винами.
А ось апартаменти, в яких відбувалися гріховні забави, були нашпиговані звукозаписними пристроями. Через спеціальні дзеркала здійснювалися фотографування і зйомка. Салон дав приголомшливий ефект, що зайвий раз довело високу ефективність красунь на шпигунському терені.
Чекісти також широко використовували жриць кохання у своїй діяльності. Не гребували вони також артистками і юними спортсменками. Їх змушували лягати під високопоставлених працівників і видних зарубіжних діячів. Тут головною метою була дискредитація і можливість шантажу.
Що ж стосується салонів, то відкрити їх в СРСР не було ніякої можливості через існуюче тоді законодавство. Але зате КДБ в кожному великому готелі обладнало спеціальні номери. У них встановлювалася прослушка і здійснювалася відеозйомка. Вляпавшомуся клієнту показували зібраний матеріал, і людина опинялася на гачку у КДБ.
Правда, з іноземцями іноді такі штуки не проходили. Деякі гості радянської столиці дивилися на гріховні справи дуже демократично. Вони встрибували в ліжко і з двома, і з трьома красунями, а коли суворі чекісти урочисто пред’являли компромат, то весело сміялися і говорили, що подібні матеріали тільки піднімуть їх статус в очах співвітчизників.
Радянська секретна служба відкрила спеціальну школу під Казанню, в якій проходили підготовку не тільки жінки-шпигуни, а й молоді люди нетрадиційної орієнтації. Також був відкритий спеціальний салон у Франкфурті-на-Майні. Туди приходили відпочити і розслабитися офіцери НАТО. Здобута інформація тут же переправлялася в НДР (Німецька Демократична Республіка).
До кадрів в КДБ ставилися дуже серйозно. На відповідальну роботу підбиралися сексуальні дівчата, а їх потенціал оцінювала спеціальна комісія. Красунь навчали шпигунським навичкам, технічних новинок і давали глибокі знання по чоловічій психології.
Що стосується чоловіків-шпигунів, то їх потенціал оцінювала комісія, що складалася тільки з жінок. При цьому до роботи залучали не тільки молодих хлопців, а й зрілих чоловіків. Тут враховувалися солідність і респектабельність, на які так ласі багато жінок. Придумувалися і відповідні легенди. Приміром, колишній музикант, колишній бізнесмен, колишній моряк або льотчик. Вся ця копітка робота приносила секретній службі СРСР відчутну віддачу.
У наші дні жінок-шпигунів взяли на озброєння промислові корпорації і кримінальні структури. А тому в будь-якій сфері життя зараз можна потрапити в пастку. Так що будьте уважні і завжди пам’ятайте, що життя повне несподіванок.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *