Знаменитий пердун

Знаменитий пердун
Мабуть, найвідомішим «фахівцем» такого роду варто вважати француза Жозефа Пуйоля – всесвітньо відомого Le Petomane (в перекладі з французької «Пукоманьяк»).
Прихований талант Жозеф виявив абсолютно випадково: плаваючи в морі, він глибоко вдихнув, збираючись пірнути, і раптом відчув, як через його задній прохід в кишечник надійшла деяка кількість води. Збентежений юнак вийшов на берег і відправився консультуватися з лікарем, який запевнив Пуйоля, що турбуватися нема про що. Молодий чоловік вирішив поекспериментувати з виявленою здатністю і з’ясував, що використовуючи лише м’язи, він може «всмоктувати» в кишечник великі обсяги води, а потім з силою їх випускати.
Майбутній Le Petomane продовжив розвивати талант: він зрозумів, що може експериментувати не тільки з водою – Жозеф міг буквально через дупу «вдихнути» близько двох літрів повітря. Незабаром Жозеф навчився віртуозно контролювати процес випускання повітря аж до того, що міг відтворювати цілі мелодії.
Всупереч поширеній думці, у своїх виступах Пуйоль не випускав кишкові гази, а використовував лише повітря. Сценічний псевдонім він отримав від товаришів по військовій службі, у яких мав величезний успіх. Після армії початківець маестро повернувся до рідного Марселя і влаштувався на підробіток в пекарню, де і відбулися його перші публічні виступи.
У віці 30-ти років Пуйоль виступив на бульварі Марселя, а потім відправився з гастролями по всій Франції, і скрізь його чекав аншлаг. У 1892-му році він з оглушливим успіхом виступив в паризькому кабаре «Мулен Руж», що зробило його справжньою зіркою.
Разом з дружиною і дітьми Жозеф переїхав до Парижа, а потім на хвилі успіху відправився в масштабний тур по Європі і Північній Африці. Після двох років співпраці з «Мулен Руж» Le Petomane пішов на скандал з його несанкціонованим виступом. Маестро відкрив власний «Театр Помпадур», який привертав глядачів пантомімою, сеансами магії і трюками самого Пуйоля.
Так тривало аж до Першої Світової війни, в якій двоє з чотирьох синів Жозефа стали інвалідами, а ще один опинився в полоні. Убитий горем батько вирішив припинити виступи і з усією сім’єю переїхав спочатку до Марселя, а потім у Тулон, де організував фабрику з виробництва печива і віддав її на управління дітям.
Після його смерті в 1945-му році родині було запропоновано 25 тис франків, щоб тіло надали для медичних досліджень, однак діти артиста на це не пішли.
Нажаль відео без звуку:

А це вже сучасний “талант”:

Василь Симойлов

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *