Жіноча невірність і генетика

Жіноча невірність і генетика

Розмірковуючи про невірність дружин і чоловіків, не можна все валити на розбещеність, громадянську незрілість і тягу до аморальної поведінки.

Будь-яка жива істота, що живе на Землі, запрограмована на виконання своєї головної функції – продовження роду. Все інше для Природи не важливо. Їй потрібно максимальне число нащадків з найрізноманітнішими спадковими ознаками. Це необхідно, щоб запобігти вимиранню. Така генетична програма усього живого. У той же час не можна дивитися на себе як на біологічного робота, хоча позиція досить зручна і здатна виправдати будь-яку провину.

У кожної людини крім примітивних інстинктів є ще й розум. Саме він і керує поведінкою, тобто здатний пригнічувати тваринні прояви натури і регулювати процеси відтворення собі подібних. Проте в деяких випадках розум не грає ніякої ролі, а все регулює підсвідомість. Прикладом тому може служити жіноча невірність. Іншими словами – зрада лежить в природі жінки, тобто, закладена в ній на генетичному рівні. Це довели численні наукові дослідження, відкинувши всякі сумніви в тому, що жіноча невірність і генетика ніяк не пов’язані.

Почалися ж дослідження досить тривіально на самому початку XXI століття. Медики деяких європейських країн зробили масовий аналіз крові. Брали її у матерів, батьків та їхніх дітей. Отримані результати шокували світил медицини. Виявилося, що 15% всіх законних отців не є біологічними батьками своїх дітей. Тобто кожен сьомий чоловік виховує чужу дитину й знаходиться в щасливому невіданні, що підростаюче чадо не є кровним продовжувачем його роду. Призводило до здивування також й те, що ніяких сумнівів у отців не було. Всі діти з’явилися рівно через 9 місяців після інтимної близькості з дружинами.

Сексологи прийшли в стан розгубленості: вся статистика жіночих зрад летіла до біса. Як же часто треба зраджувати чоловікам, скільки мати тривалих сексуальних зв’язків на стороні, щоб завагітніти від чужого чоловіка, ведучи активне сексуальне життя з чоловіком? Виходило, що жінки нахабно брешуть під час анкетних досліджень. Зраджує не 25% дружин, а значно більше. Але скоро з’ясувалося, що прекрасна стать і не думала обманювати сексологів. Тільки кожна 4 жінка зраджує чоловікові протягом життя. Зате повністю зруйнувалася загальноприйнята теорія про зачаття дитини. Вона стверджувала, що завагітніти від постійного партнера жінці набагато легше, ніж від випадкового. Тут враховувалися особливості жіночої психіки, її прихильність до близької людини і довіру. Навіть діагноз «безпліддя» жінці діагностували лише в тому випадку, якщо вона не могла завагітніти після 2 років життя з постійним партнером.

Насправді все виявилося далеко не так. Шанси у жінки завагітніти під час разового випадкового інтимного зв’язку набагато вищі, ніж в результаті регулярного статевого життя з постійним партнером. 55% усіх випадків жіночої невірності падає на період овуляції. Займає він близько 5-6 днів на місяць. У ці дні жінка також живе й з чоловіком. Більшість дітей, що мають кровні узи з коханцями, зачаті якраз в той період, коли в матці жінки перебуває сперма двох чоловіків. При цьому в піхві як би виникає «війна двох різних сперм». А ось перемагає в більшості випадків сперма коханця.

Чому ж так відбувається, в чому причина? Кожен чоловік на підсвідомому рівні пристосовує до конкретної сексуальної ситуації кількість і склад власної сперми. Якщо сексуальне життя регулярне і спокійне, то чоловік викидає 300 млн. сперматозоїдів в жінку. У випадку, коли чоловік підозрює дружину у зраді, кількість сперматозоїдів зростає на 100 млн. Тобто чоловічий організм біологічно захищає себе, і виробляє додаткове число сперматозоїдів. Якщо ж дружина весь час сидить вдома, та ще й хворіє, то кількість сперматозоїдів у чоловіка різко падає і відповідає 150 млн. Робиться все це без будь-якої участі свідомості. Організм сам вирішує – коли і скільки виділяти сперматозоїдів. У коханця ж ситуація абсолютно інша. У нову сексуальну партнерку він вливає 600 млн. сперматозоїдів.

Відразу видна величезна різниця між регулярним партнером і чоловіком, який використовує чужу дружину від випадку до випадку. Важливу роль відіграє також розподіл сперматозоїдів за їх типами. У будь-якого чоловіка в спермі міститься 1% сперматозоїдів, здатних до запліднення яйцеклітини. Це дуже спритні, швидкі та енергійні сперматозоїди. Інші сперматозоїди, яких налічується 85%, жодних дітородних функцій не несуть. У їх завдання входить охороняти той самий 1% потрібних Природі сперматозоїдів. У кожного члена охорони велика головка, а міститься в ній отруйна речовина. Для своїх сперматозоїдів вона абсолютно нешкідлива. Але якщо на шляху охоронця попадається чужий сперматозоїд, то відбувається зіткнення головками, і велика порція отрути впорскується в конкурента. Той гине, а охоронець шукає іншого незваного гостя. Він може вбити до 10 запліднююючих яйцеклітину сперматозоїдів. Є ще один тип сперматозоїдів. Їх називають блокаторами. Вони дуже ледачі, малорухливі й влаштовуються у шийці матки. В їх завдання входить не пропускати чужинців у порожнину матки й маткові труби. У спермі коханця, завдяки роботі підсвідомості, відсоток охоронців і блокаторів набагато вищий. Тому, при зіткненні зі спермою чоловіка, в більшості випадків перемагають випадкові гості. Звідси і таке високе число дітей, зачатих від коханців. Уявіть, що в середу ви займалися регулярним сексом з дружиною. На наступний день або в п’ятницю вона переспала з коханцем. У результаті все ваше статеве життя піде нанівець. Сімейний зв’язок проходить з частотою 10 разів на місяць, а сторонній чоловік був з вашою дружиною всього 1 раз. Але шансів у жінки завагітніти від нього набагато більше.

У більшості випадків дружини зраджують чоловікам під час овуляції. Але відбувається це зовсім не тому, що жінку охоплює дике сексуальне бажання, і вона готова віддатися першому зустрічному. Справа в підсвідомості. Саме вона нав’язує жінці бажання запліднювати яйцеклітину декількома спермами. У цьому випадку виникає конкуренція. Перемагає найсильніший, що сприяє поліпшенню спадковості і появі на світ життєстійкої дитини. У всякому разі так вважає Природа. Що ж стосується самих жінок, то деякі з них, повністю доводячи своєю поведінкою, що жіноча невірність і генетика нерозривні, проявляють і разючу раціональну практичність, яка не має нічого спільного з цілями Природи. Тобто дама цілком усвідомлено контактує з кількома чоловіками, щоб у майбутньому мати цілком законну можливість переконувати кожного з них, що саме він є батьком дитини. Але це вже зовсім інша галузь, що стосується не генетики, а юриспруденції.

Василь Симойлов

Василь Симойлов

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *