Жива вода – міф чи реальність?

Жива вода – міф чи реальність?

Скільки суперечок, дискусій, сподівань і розчарувань викликало це словосполучення протягом століть. Жива вода згадується і у середньовічних алхіміків, і у серйозних вчених, а не тільки в казках про Івана-дурника.

Вода – найпоширеніша речовинай на Землі і основа життя. Мільярди років тому в холодній газо-пилові хмарі, з якої утворилася наша планета, вже містилася вода у вигляді крижаного пилу. Це підтверджується дослідженнями Всесвіту. Людина складається від 70 до 80% з води. І, тим не менш, вода – найменш вивчена речовина.

Чи «абсолютна вода» – є універсальними ліками для всього живого? Кажуть, що в давні часи вона існувала. Саме про неї складено перекази про «живу» і «мертву» води. Ми не будемо тут обговорювати всі аспекти цих явищ, а розповімо лише про те, що підтверджено документально.

Доктор біологічних наук Станіслав Зенін вважає, що вода може існувати у формі, яка називається диференційно-фазовим станом. Воно зумовлює здатність води обробляти інформацію, що робить її схожою на … комп’ютер. А значить, людину, що складається на 80% з води, можна програмувати шляхом зміни структури та біохімічного складу рідких середовищ організму. У лабораторії Станіслава Зеніна були проведені досліди впливу екстрасенсів на воду. Як приклад одна з цілительок вплинула на чисту воду, перенісши на неї хворобу реальної людини. Після цього в ємність з водою були запущені інфузорії роду сперостоуни, і всіх їх паралізувало!

Багато хто пам’ятає, як заряджали воду з екранів телевізорів Алан Чумак і Анатолій Кашпіровський. Але ефект від масової зарядки води досить сумнівний, тому що залежно від особливостей організму, програма яка вкладається в рідину, може принести як користь, так і шкоду.

Ну, а як же ми, звичайні люди, що не є екстрасенсами і чаклунами? Впливаємо ми психологічно через водне середовище один на одного? Безумовно! Вчені підтвердили це. Такі відчуття, як різка втома, безпричинна агресія, поганий настрій нерідко є наслідками негативного впливу негативно зарядженої води. Більше того, через енергоінформаційні поля вода зберігає зв’язок з людиною, вплинувшою на неї. Отже, якщо вплинути на воду, яка «запам’ятала» конкретну людину, то в її поведінці і здоров’ї можуть відбутися зміни. Цим пояснюються багато таємниць чорної магії – під впливом ритуалів змінюється не склад, й не хімічні властивості, а сама структура води. Виходячи з цього, маги шляхом різних практик можуть заряджати воду, роблячи її «живою» або «мертвою».

Всесвітньо відомий американський ілюзіоніст Девід Копперфілд заявив, що виявив «природну живу воду». За словами знаменитого фокусника, ця рідина володіє рядом унікальних властивостей і дозволяє зупинити процес старіння. Так званий «Фонтан молодості» був знайдений на належних Коперфілду чотирьох Багамських островах. Цікаво, що саме тут 500 років тому «еліксир молодості» безрезультатно шукали іспанські конкістадори і мандрівники!

В інтерв’ю агентству Рейтер фокусник сказав: «Я дійсно виявив незвичайне природне явище. Якщо в цю дивовижну воду кинути сухе листя, то воно оживає. Сам я, щодня вмиваючись цією водою на протязі місяця, вже позбувся багатьох зморшок ». Бажаючи зупинити старість, ілюзіоніст серйозно захопився ідеєю омолодження людей. Зараз найняті ним біологи аналізують властивості виявленої води і наслідки її впливу на організм людини. За словами Копперфілда, якщо буде науково підтверджено, що ця вода є «молодильної», то купити її зможуть усі бажаючі, здатні заплатити кругленьку суму.

Сама широко відома «жива вода» – це свята вода. Відомо, що вона не псується, а святою тридзвінною водою лікують хвороби. Для цього святу воду треба взяти з трьох церков, розташованих так, щоб дзвін однієї не був чутний в іншій. Воду набирають при повному мовчанні, а потім зливають разом. Людина, що несе її, не повинна ні з ким із зустрічних розмовляти, інакше цілюща сила може піти.

Не завжди «жива» й «мертва» вода використовуються буквально, в рідкому вигляді. Сьогодні багато езотериків-практиків займаються відродженням давніх обрядів і психотехнік. Так, екстрасенс Олексій Один ввів ритуал «Сила живої і мертвої води», знайдений в старовинних книгах. Ось як він описує цю магічну практику: «Усамітніться в кімнаті, включіть тиху музику, поставте ноги на ширину плечей, закрийте очі. Не кваплячись, порахуйте до семи і уявіть, що стоїте не берегу ріки, а у ваших ніг – дві дерев’яні чаші, наповнені «живою» і «мертвою» водою. Випрямтеся, а потім, нагнувшись, зробіть рух, немов піднімаєте чаші широко розкинутими руками. Потім зведіть руки так, щоб чаші виявилися на рівні сонячного сплетіння. Не поспішаючи, розведіть в сторони руки і підійміть чаші над головою. Потім поверніть їх на рівень сонячного сплетіння. Двічі повторіть ритуал, потім зведіть долоні перед собою, як би об’єднуючи живу й мертву воду. Підніміть чаші до лиця, і перекиньте, як би виливаючи воду на обличчя. Зробіть вдих, на видиху відкрийте очі, опустіть руки. Виконуйте цей ритуал щодня, і ви будете бадьорі, веселі і здорові ».

Екстрасенси стверджують, що «живу» й «мертву» воду можна зробити в домашніх умовах. Перед вами – два таких рецепта.

Рецепт 1

Для приготування «живої води» візьміть 10 грам золота. Очистіть за допомогою харчової соди, промийте проточною водою і на одну ніч засипте кам’яною сіллю. Потім ще раз промийте, покладіть в емальовану каструлю, залийте двома літрами води і поставте на вогонь. Вміст каструлі доведіть до кипіння. Додайте у воду чверть чайного блюдця бджолиного воску і кип’ятіть протягом 15-20 хвилин. Після того як вода охолоне, зберіть з її поверхні віск і вийміть золото.

«Живу воду» використовують для виходу з депресивних станів, після перенесених важких захворювань, для підняття імунітету і збільшення працездатності. Приймати її слід з ранку на голодний шлунок, не більше однієї склянки.

Рецепт 2

Для приготування «мертвої води» потрібно 15 грам срібла. Очистіть його так само, як і золото, покладіть в емальовану каструлю, залийте двома літрами води, поставте на вогонь і доведіть до кипіння. Після додайте чверть блюдця воску і кип’ятіть протягом 30 хвилин. Зберіть віск і вийміть срібло.

«Мертву воду» застосовують для загоєння зовнішніх ран, зниження тиску, при безсонні і при виразках. Також вона допомагає при пухлинах, підвищеній температурі, запальних процесах і пристріту. Пити її слід ввечері, по пів склянки за прийом.

Василь Симойлов

Василь Симойлов

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *