Житель Бразилії загинув під коровою

Житель Бразилії загинув під коровою

У бразильському місті Каратінга, що в штаті Мінас-Жерайс, чоловік загинув після того, як крізь дах будинку на нього впала корова.

Тварина в пошуках корму забрела на азбестовий дах будинку з прилеглого пагорба. 45-річний Жоан Марія де Суза спав у той момент, коли корова, що важила близько тонни, опинилася на поверхні даху і, проломивши його, звалилася вниз. У будинку також перебувала дружина фермера, що уникнула травм.

За інформацією медиків, де Сюзан помер через кілька годин після фатального потрапляння під корову. Причиною смерті лікарі назвали рясну внутрішню кровотечу.

Як передає ВВС, це вже третій подібний випадок в Мінас Жейрас за останні кілька років. У першому поміченому інциденті ніхто не загинув, бо корова провалилася в порожній будинок. Вдруге корова, проломивши дах, впала в кількох сантиметрах від ліжок двох дітей. Місцеві жителі розцінили це як чудесний порятунок.

Городок Каратінга вважається м’ясо-молочною «столицею» штату, відомим розвиненим скотарством і, зокрема, вирощуванням корів.

Василь Симойлов

Василь Симойлов

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *