Загадкові артефакти «забороненої археології »

Загадкові артефакти «забороненої археології »

Багато хто переконаний в тому, що саме в наш час досягнута найвища точка технічної цивілізації на Землі. Однак чим глибше дослідники занурюються в глибину століть, тим більше знаходять артефактів, які своїм існування суперечать цій теорії. У зв’язку з цим навіть з’явився термін «заборонена археологія».

Від таких відкриттів офіційна наука «відхрещується» як може. Оголошуються невірними датування, робляться заяви про те, що предмети потрапили в стародавні шари з пізніших часів. Археологи оголошуються фальсифікаторами, а в найскладніших випадках робиться вигляд, що цих знахідок просто не існує.

Однак, на підставі реальних стародавніх текстів і зображень, ряд вчених припускає наявність у стародавніх цивілізацій високотехнологічних виробів. Аж до літаків і космічної техніки.

Офіційна історія визначає межі «бронзового століття» 35 – 11 століттями до нашої ери. Однак в 1966 році американський студент Стів Янг виявив на північному сході Таїланду, недалеко від кордону з Лаосом кераміку, що відноситься до невідомої доти цивілізації, якій було дано назву Банг Чанг за назвою місцевості, де були зроблені знахідки.

У 1974-1975 роках в цьому районі працювала археологічна експедиція. В ході її було розкрито кілька поховань, в яких були виявлені керамічні, а також бронзові і залізні вироби високої якості.

Грім, як кажуть, прогримів трохи пізніше, коли вчені Честер Горман і Пізіт Чароєнвонгс провели радіовуглецевий аналіз віку знахідок і опублікували ці матеріали в ряді наукових журналів. Знахідки відносилися до 45-го століття до нашої ери, що зрушує кордони бронзового століття на тисячу років углиб часів. Залізний вік також зсувався, на дві з половиною тисячі років. Місце виникнення цивілізації із загальноприйнятого середземномор’я, де в ті часи, як довгий час вважалося, рідкісні племена дикунів бігали з кам’яними сокирами, переміщалися у південно-східну Азію. Світила історичної науки негайно заявили про неточність радіовуглецевого методу. І постаралися зробити все, щоб про ці знахідки забули.

У 1935 році при розкопках міста Ешнунна, поблизу Багдада, було виявлено скло, що датується 2700 до н.е. і залізна рукоятка кинджала. Крім того, був виявлений будинок з чотирма арочними дверима та вікнами, що докорінно змінює уявлення про розвиток архітектури. Але це ще не все. У розкопаному храмі було виявлено шість туалетів і п’ять ванних кімнат, стоки яких виводилися в каналізацію. При цьому каналізаційні труби на різних кінцях мали різний діаметр і вставлялися одна в іншу, точно так само, як сучасні, винайдені в 20 столітті.

На П’ятому Всесвітньому нафтовому конгрес італійський вчений Маріо Фера продемонстрував водопровідний кран з лудженої антикорозійної і антифрикційної бронзи. Кран сяяв полірованим оловом і відмінно працював. Він був піднятий з дна озера Ними – знятий з одного з прогулянкових суден імператора Калігули, який помер у 41 році нашої ери. Фера розповів і про інші римські крани. У 1956 році в резервуарі для води, що знаходиться на одній із стародавніх вілл, робочий кран був замінений на сучасний. Старий кран відслужив дві тисячі років.

Радянський учений Корій Мегертчан в 1968 році в ході розкопок в Медзаморе виявив найдавніший багатопрофільний металургійний комбінат. Двісті домен заводу плавили золото, срібло, залізо та інші метали. В залізо вносилися марганцеві присадки. 4500 років тому робітники працювали в респіраторах і рукавичках. Комбінат перебував в 28 кілометрах від гори Арарат.

Алюміній офіційно був відкритий в 1807 році. Отримувати його в чистому вигляді навчилися до 1857. Навіть зараз технологія отримання алюмінію дуже складна і вимагає гігантських енергетичних витрат. Виявлена в могилі Чоу Су – генерала епохи Цзінь, алюмінієва пряжка датується третім століттям нашої ери.

У 1966 році в печері неподалік від ізраїльської Хайфи виявлена стародавня скляна плита малинового кольору з зеленими прожилками. Її розміри 3,35 на 2,13 метрів при товщині 50 сантиметрів і вазі 8,8 тонн. Людству відомі лише два монолітних шматка скла більшого розміру. Обидва вони були відлиті в середині 20-го століття для виготовлення лінз зробленого в 1948 році телескопа Маунт Паломар.

У 1938 році доктор Вільгельм Кенінг виявив в околицях Багдада глиняні горщики з розташованими всередині циліндрами з міді. Краї циліндрів були оброблені цілком сучасним нам припоєм, днища циліндрів з’єднувалися мідними дисками. З’єднання ізолювались бітумом. Це була найдавніша електрична батарейка. Стародавні вміли користуватися електрикою?

Виявлені неподалік від пірамід Гізи Огюстом Маріета предмети зі слідами гальванопластики – технології нанесення металів за допомогою електрики, дали відповідь на питання: чому в темних лабіринтах пірамід відсутні сліди кіптяви? За даними сучасної історії, єгиптяни в якості світильників могли використовувати тільки смолоскипи і масляні лампи, які, як відомо, сильно коптять. Маріета дає чітку відповідь: освітлення було електричним.

Василь Симойлов

Василь Симойлов

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *