Хвойний напій

Хвойний напій

Пропонуємо один з варіантів старовинного вітамінного натурального напою, який був відомий в дуже давні часи, коли не знали про існування вітаміну С, але здогадувалися про його лікувальні властивості. Аскорбінової кислоти в хвої приблизно в 6 разів більше, ніж в цитрусових і в 25 разів більше, ніж в ріпчастій цибулі. Для його приготування потрібно лише свіжа хвоя сосни, зібрана, зрозуміло, далеко від великих міст. Її потрібно обов’язково промити.

Чисті соснові голки кидають в киплячу воду і варять на тихому вогні приблизно півгодини, проціджують після охолодження. Для більш звичного смаку можна додати трохи цукру, улюблених прянощів або цедри лимона. Приємну кислинку хвойному напою може надати журавлинний або лимонний сік – це вже цілком святковий варіант.

Рекомендується пити його по половині склянки в день.

Хвойний напій і сьогодні не рідкість в меню на різних лікувальних курортах, але легкість приготування цілком дозволяє зварити його для себе в домашніх умовах і дуже зайнятій справами людині.

Для приготування склянки вітамінного напою буде потрібно приблизно 40 грам свіжої хвої сосни, 8-10 грам цукру, 215 грам води, 3 грами лимонного або журавлинного соку, цедра одного лимона.

Василь Симойлов

Василь Симойлов

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Adblock
detector