Хитрощі ув’язнених

Хитрощі ув’язнених

Ув’язнені в тюрмах готові на все, щоб отримати хоч ковточок свободи – будь то телефон, наркотики або втеча на цю саму свободу.

* * *
Періодично співробітники тюремних установ перевіряють задні проходи ув’язнених, знаючи їх любов до цього місця, як до надійного тайника. У одного мешканця в’язниці Флориди, на прізвище Лансинг, звідти було вилучено наступні речі: сімнадцять таблеток сильного знеболюючого, шприц з голкою (загорнутий для надійності в гуму), тюбик від блиску для губ (і навіщо він йому там?), Сигарета і кілька сірників , а також один презерватив і звичайну запальничку.

* * *
А одна молода винахідлива мексиканська дівчина вирішила вивезти свого чоловіка Хуана з місць не таких віддалених у звичайній валізі. Але її вчасно затримала поліція.
* * *
В Техасі був випадок, коли ув’язнений ухитрився пронести в камеру пістолет, скориставшись своєю вагою в 230 кг. Чоловік просто сховав зброю у своїх жирових складках.
* * *
Мексиканці, як виявилося, взагалі дуже винахідливі. Одна компанія ув’язнених придумала геніальний спосіб користуватися мобільниками в своїх камерах. Дізналися про все завдяки скарзі родички одного з банди – вона сказала, що в тюрмі дуже погано ловить сигнал. В камерах нічого підозрілого не виявили, чоловіків відправили на рентген. А там вже виявилося, що ув’язнені телефони ховали у себе в прямій кишці. Так ось чому сигнал був поганим.
* * *
Жителі колумбійської в’язниці разом зі своїми вільними спільниками використовували звичайних голубів, щоб доставити у в’язницю наркотики і частини телефонов. Якби б не жадібність ув’язнених, їх так би і не розсекретили. А так вони перевантажили своїх листонош і ті впали в кварталі від місця відсидки винахідників.
* * *
Хороший спосіб подивитися стриптиз придумали заможні наркобарони з в’язниці Майамі. Адвокати ув’язнених оплатили стриптизеркам їхні послуги, а ті в якості помічниць адвокатів відвідували тюрму.
* * *
А ось помічник шерифа з Лос-Анджелеса, Генрі Мартін, намагався пронести ув’язненим мексиканське буріто, яке замість квасольки, рису, помідорів та іншої смакоти було заповнено героїном.
* * *
Коли затримували Майкла Уорда зі штату Північна Кароліна, він зреагував оперативно і сховав свій пістолет в задній прохід. Знайшли зброю тільки після того, як цей самий прохід обстежили медпрацівники.
* * *
Чоловік вирішив передати своєму ув’язненому синові наркотики. Чоловіки думали знайти спільницю для свого підступного плану. Жінка мала передати героїн чоловікові при поцілунку. У місті не виявилося жодної жінки, яку б пустили до в’язниці. Тоді 56-річний батько вирішив мобілізувати свої акторські здібності і самому переодягнутися в даму серця свого сина. На жаль, поцілунку так і не сталося – поліцейські чули всі телефонні розмови чоловіків і обшукала люблячого батька до того, як він потрапив в камеру.

Василь Симойлов

Василь Симойлов

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *