Вживайте м’ясо кролика

Вживайте м’ясо кролика
М’ясо кролика – дієтичний вид м’яса, який відноситься до білих сортів. У порівнянні зі свининою, яловичиною, бараниною, кроляче м’ясо містить мало жирів. Білок же міститься в кролятині не тільки в значній кількості, але і в більш легкозасвоюваній формі, ніж в інших видах м’яса.
Також кроляче м’ясо перевершує інші різновиди м’яса за кількістю вітамінів і мінералів. У ньому є вітаміни групи В, вітамін С, нікотинова кислота, фосфор, фтор, залізо, марганець, калій.
Завдяки своїй низькій калорійності і жирності, змістом дуже невеликої кількості солі натрію, значної кількості лецитину, а також тому, що це ніжне м’ясо засвоюється організмом більш ніж на 90% (тоді як яловичина, наприклад, лише на 60-65%), воно є чудовим продуктом для дієтичного харчування.
Регулярне вживання страв із м’яса кролика сприяє нормалізації обміну жирів і білків в організмі, а також є відмінною профілактикою такого грізного захворювання як атеросклероз. Особливо включення кролятини, що містить настільки легкозасвоюваний білок, в раціон рекомендується дітям, годуючим мамам, підліткам, літнім людям. Для дітей до року це м’ясо ідеально підходить в якості першого м’ясного прикорму.
Кролятина також підходить для харчування людей, схильних до алергічних реакцій, оскільки вміст алергенів в ній значно менше, ніж в інших видах м’яса. Хворим на подагру в незначній кількості можна вживати кролятину, тому що в ній міститься найменша, порівняно з іншими різновидами м’яса, кількість пуринових складових.
Окремо варто зауважити, що для дієтичного харчування найбільше підходить м’ясо молодого (близько 3-х місяців) кролика, адже із зростанням кролика в його м’ясі збільшується вміст жиру і змінюється амінокислотний склад.
Василь Симойлов

Василь Симойлов

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *