Віагра для жінок

Віагра для жінок

Вчені почали тестувати препарат, який може підвищити бажання жінок до сексу, а також допомогти їм схуднути. Таблетки, розроблені за участі творців віагри, можуть потрапити в аптеки до кінця наступного року.

За словами творців, таблетка може також виявитися корисною і для представників сильної половини людства. Згідно зі статистикою, чотири із десяти жінок зізнаються, що їх сексуальне життя в якийсь момент згасло. Саме ця обставина змушує фармацевтичні компанії витрачати близько $ 2,5 млрд. у рік на спроби створити варіант віагри для жінок. Однак, через сильні психологічні основи жіночого лібідо, вченим поки не вдавалося знайти необхідні для ліків інгредієнти.

Речовина, що діє на мозок і збільшує бажання, є синтетичною версією мелатоніну -.гормону, що зазвичай асоціюється із засмагою .Фармацевтичним компаніям вже давно відомо, що мелатонін впливає на сексуальний потяг і роботи по створенню препарату, що впливає на лібідо, ведуться вже давно.

Майк Уіллі, один з команди фармацевтів, які створили віагру, вважає, що останні препарати, розроблені британською фірмою ORLIBID, можуть досягти успіху там, де інші зазнали невдачі. Створений цією фірмою препарат є більш зручним для прийому і має менше побічних ефектів, ніж його попередні версії . Втім, як повідомляється, таблетки можуть викликати нудоту, і дослідження повинні з’ясувати, чи не викликають нові ліки до звикання. Якщо буде встановлено, що препарат безпечний і ефективний, він може надійти в продаж вже до кінця 2015 року.

Як стверджують фармацевти, прийняття такої таблетки за 15 хвилин до сексу може підвищити лібідо більш ніж на дві години . Дослідження препарату з аналогічною формулою показало, що він також сприяє більш частим оргазмам. Крім свого основного призначення – підвищувати сексуальне бажання, нові таблетки також допоможуть приборкати апетит і стати стрункішою і тоді крім основного ефекту від препарату жінка зможе отримати задоволення від придбання обновки того розміру, про який вона давно мріяла.

Про ціни на нові таблетки поки що нічого не повідомляється. Імовірно, вони коштуватимуть приблизно стільки ж, скільки і віагра.

Василь Симойлов

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *