Устілки з берести лікують!

Устілки з берести лікують!

Дивно, але факт – у солдатів і офіцерів царської армії ніколи не було грибкових захворювань, тому що ходили в чоботях з устілками з берести!

У чому секрет корисних властивостей берести?

Наприкінці двадцятого століття був відкритий секрет чудодійної сили берези. Виявилося, що береза, особливо її кора – береста, багата бетуліном. Після низки досліджень виявилося, що бетулін володіє дуже потужною протизапальною , антигрибковою, противірусною і антибактеріальною властивістю і благотворно впливає на здоров’я людини.

Бетулін рівномірно випаровується з устілок і надає лікувальну дію.

– По-перше, зменшує потіння ніг, усуває грибки і бактерії, носіння такої устілки забезпечує зникнення запаху ніг.

– По-друге, бетулін, проникаючи через шкіру в кров, зцілює болі в суглобах, знімає втому з ніг, підвищує опірність організму до хвороб і розвитку онкології. Існують дослідження, які свідчать, що бетулін покращує роботу печінки.

Ці речовини надходять в наш організм з берести через біологічні точки і стимулюють роботу внутрішніх органів. Науково протестовано, що корисні речовини берести надають заступництво зору, легким, серцю, печінці, ниркам, шлунку, селезінці, кишечнику, сечовому міхуру, сідничному нерву.

Ходити у взутті з берестяними устілками не тільки приємно, але і корисно!

Сьогодні бетулін перебуває під пильним вивченням імунологів та онкологів! Лікарі покладають великі надії на те, що бетулін допоможе впорається з низьким імунним захистом організму і з розвитком онкологічних захворювань.

Василь Симойлов

Василь Симойлов

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Adblock
detector