Цукерки з яблук

Цукерки з яблук

Рецепт відноситься до старовинних і незаслужено забутих. Раніше це були доступні ласощі, які легко готують в домашніх умовах з падалиці. У справу можна пустити і просто кислі яблука.

Для поліпшення смаку і збереження в цукерки додають трохи якісного алкоголю, тому рецепт не назвеш дитячим. А що стосується корисності, то можна скільки завгодно сперечатися, скільки залишається вітаміну С в цих цукерках, але пектин з них точно нікуди не дінеться, а з умінням виводити токсини і солі важких металів він і зараз в лідируючій групі дезінтоксикаційних засобів.

Раніше цей рецепт робили з медом. Зараз все більше з цукром, що, звичайно, менш корисно, але співвідношенні яблук і солодощів при цьому не змінюється 2: 1.

Яблука миють, видаляють уражені хворобами і гниллю частини, зрізують серцевину і, поливши водою, тушкують на тихому вогні до м’якості.

Важливо: не потрібно очищати яблука від шкірки, в якій захований майже весь аромат.

Яблучну масу перетирають в кашку за допомогою сита або міксера і додають для більш яскравого смаку сік і подрібнену цедру лимона, пару столових ложок хорошого коньяку або рому і цукор. Отриману суміш варять, постійно помішуючи, до густоти. Колір маси дуже сильно залежить від сорту яблук і обраного алкоголю і може бути від світло-кремового до темно-рубінового.

Перетворити яблучну масу в цукерки можна двома способами:

1. На деко, покрите промасленим папером, викладають масу тонким рівним шаром, розрізають її на рівні прямокутники, які посипають горіхами, цукровою пудрою або шоколадом. Утворені цукерки підсушують кілька днів при кімнатній температурі.

2. Відмінність полягає лише в тому, що майбутні цукерки видавлюють в різні фігурні харчові формочки, викладені зсередини промасленим папером.

Зберігають в прохолодному місці в щільно закритій ємності.

Василь Симойлов

Василь Симойлов

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Adblock
detector