Цибуляні бомбочки

Цибуляні бомбочки

Ну хто ж не любить страв приготованих на грилі!

Пропонуємо простенький рецепт смачних цибуляних бомбочок для грилю, який можна приготувати і в духовці!

В основі рецепта лежить м’ясний фарш яловичини, свинини чи будь-який за Вашим смаком. Ми викладемо інгредієнти, з яких ці бомбочки готують американці, а Ви можете взяти його за основу, змінюючи та додаючи щось своє.

Взяти середнього розміру цибулину й розрізати її на 2 половинки. Потім візьміть кожен шар цибулі з половинок, та розложіть їх попарно, переконавшись, що вони відповідають один одному. Будьте обережні при витяганні шарів, бо вони можуть легко розірватся.

Покласти 0,5 кг яловичого фаршу, (індички, свинини) в миску. Ви навіть можете змішати різних фаршів.

До м’яса, додати: *1 зубчик часнику дрібно нарізаного , *приблизно 3/4 стакана кетчупу, *3/4 стакана подрібненого солоного крекера , *1 скибочка хліба розривається на дрібненькі шматочки, *сіль і перець за смаком, *3/4 стакана тертого сиру (будь-якого, що вам подобається), *спеції або трави, які вам подобаються.

Змішайте все це руками й спробуйте робити з нього кульки. Якщо фарш здається занадто сухим, додайте трохи більше кетчупу чи трішки молока. Якщо він відчувається занадто вологим, додайте трохи більше подрібнених сухарів.

Тепер прийшов час, щоб зібрати Ваші цибуляні бомби. Почніть з найбільшої пари половинок цибулі. Зробіть кульку і помістіть її в одну частину половинки цибулі , а іношою половинкою накрийте зверху. Так само наповніть всі цибуляні половинки. Огорніть кожну цибуляну бомбочку в фольгу. Огортайте, так щоб вийшов невеликий «вузлик» на вершині, тоді ви зможете легко їх забрати на гарячому грилі.

Запікаємо приблизно 8- 10 хвилин, перевертаємо й ще 8-10 хвилин з іншого боку. Але час готування залежить від температури грилю, та висоти решітки над ним!

Василь Симойлов

Василь Симойлов

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *