Це стіл, за ним … стоять, або причини, через які я вже ніколи не буду працювати сидячи!

Здається, світ перевертається з ніг на голову! Ну, подивіться, – замість того, щоб вісім годин поспіль протирати штани і спідниці сидячи на роботі, стрімко множаться адепти нового підходу в організації робочого місця, пропонуючи працювати стоячи на своїх двох. Як так? А ось так www.stiystil.com.ua!!!

Чому такі похмурі? Ааа, зрозуміло: напевно, ваш стаж роботи ще зовсім малий! Але, повірте, прийде час і ви зміните свою точку зору і захочете спробувати працювати стоячи.

З одного боку сидяча робота – райська робота, але ті, хто «оре» в цьому «райському» місці не один і не два роки погодяться: навіть найкрутіше, мега-яке зручне офісне крісло може з часом стати інструментом для тортур, якщо ти прикутий до нього з ранку до вечора п’ять днів на тиждень. До речі, чверть свого життя ми проводимо сидячи на своїй дупі. Однак реальна статистика ще страшніше: ми проводимо на роботі, тобто сидячи – більшу частину свого дорослого життя.

Кращий спосіб вирішити проблему сидіння – не сидіти! І альтернатива є – працюй стоячи за спеціальним столом www.stiystil.com.ua.

Причини, із-за яких я не буду працювати сидячи!

Продуктивність зростає

Помітила, коли працюю стоячи – все доступніше: починаючи від будь-якого предмета на столі і закінчуючи необхідністю збігати в інший кінець офісу. Я економлю свій дорогоцінний час і на процесі обмірковування «а чи треба вставати з такого зручного крісла?» І безпосередньо на процесі підйому з нього.

І ще, працюючи сидячи, ми часто метушимося, легко відволікаємося на сторонні речі, але коли стаємо на ноги, тобто, працюємо стоячи, завдання атакуємо відразу без перерви на вихід зі звичної зони комфорту.

Треба ж, перестала боліти спина!

Ой, біль в спині – це моя постійна супутниця … була! І у всьому був винен ВІН – сидячий спосіб життя! І навіть заняття в спортзалі і біг вранці ненадовго полегшували мої страждання, після декількох годин безперервної роботи практично не встаючи, біль знову поверталася.

Впевнена, якщо я вдарю по ній відразу з декількох флангів – більше часу в спортзалі + менше сидіти на роботі – біль піде і піде назавжди!

Ну, ось дивіться, раніше я випивала перед сном таблетку знеболюючого, тепер, коли працюю стоячи, мені не потрібні анальгетики, щоб заснути.

Спочатку боліли ноги, але я вирішила проблему

Так, розпочиналося не все райдужно: після декількох днів стоячої роботи, я зрозуміла – мої ноги мене заморили. В принципі, це зрозуміло – я ж не звикла стояти, і це позначилося на ногах. Але все просто вирішилося: я купила мат для ніг, як рекомендують фахівці www.stiystil.com.ua і проблема була вирішена.

Сплю, як убита. А ви?

Робота стоячи і сидячи, забирає набагато більше енергії, ніж робота тільки сидячи. Ви це відчуєте ввечері. А ще пару годинок в спортзалі, і проблема зі сном буде далеко в минулому.

Прощай, безсоння!

Не так давно, лягаючи в ліжко, я дивилася в стелю, а закінчувалося все тим, що я пірнала в соцмережі, щоб хоч якось врятуватися від нудьги і безсоння. Уявляєте мій видок з ранку? Але, з тих пір, як у мене з’явився стіл для роботи стоячи – www.stiystil.com.ua, як тільки моя голова торкається подушки, я сплю до самого ранку, як убита, поки будильник НЕ просигналить: «Пора вставати!»

Стіл для роботи стоячи окупився на всі 100%

Так, стіл www.stiystil.com.ua не з дешевих, але все одно – це невелика ціна за переваги, які він надає! До речі, європейські аналоги стоять в рази дорожче! Практично доведено – інвестиція у власне здоров’я і продуктивність, окупають стіл на всі 100%. А при правильному догляді він прослужить вам вірою і правдою довгі роки.

Василь Симойлов

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *