23 Березня, 2020

Трав’яна мочалка

Як чисто вимитися, оздоровити шкіру і насолодитися чудовими ароматами ?

У мішечок (10х25 см) складаємо трави, які діють як антисептики і оздоровлюють шкіру. Наприклад: кропива, берези лист, череда, евкаліпт, чебрець , дуба кора Трави подані в міру зменшення кількості. В сумі приблизно 40 гр.

Можуть бути різні варіації. За настроєм, ароматом, потребам шкіри. Для рук можна зробити мочалку тільки з евкаліптом, буде чудово знезаражувати – користуватися нею замість мила. Після використання мило-мочалку потрібно віджати і висушити на батареї, щоб трави в ній не закисли. Час використання залежить від сили трав в зборі. І як часто ви нею будете користуватися. Якщо запах виснажився, з трав вже нічого не вичавлюється, то потрібно заново наповнити мішечок.

Тканину для мішечка можна взяти з масажним ефектом, наприклад махрову або жорстку лляну. Але мішечок не повинен бути занадто “дірявим”, тобто тканину потрібно вибрати якомога щільнішу, щоб трави менше витрачалися. Наприклад добре підійде для подушки тканина – тик. А “масажний” мішечок можна натягнути зверху. І можна зробити довгий мішечок, щоб зручно було масажувати спину.

Трави для шкіри, очищаючІ, оздоровлюючі: кропива, лопух, береза, череда, нагідки, ромашка, мильнянка, липа, подорожник, мати-й-мачуха.

Трави-антисептики: чебрець, евкаліпт, хвойні, кора дуба, деревій, листя вишні, черешні, смородини, хрону, черемхи, звіробій, корки граната, цедра цитрусових, гірчиця, чистотіл.

Природа дає травам певні сили для благотворного впливу на людину. Чим більше ми будемо користуватися хімічними засобами, тим менше користі організму буде. Земля дає людям силу через трави….

Подивіться хоча б на наші аптеки, трави вже від туди активно йдуть. Список трав’яних заготовок обчислюється 15-ма найменуваннями в звичайній аптеці. Але в наших силах відродити Травнецтво на побутовому рівні. Трави можуть лікувати, мити, поїти, годувати і просто радувати око в полі або на садовій ділянці.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *