Слов’янські божества на пляжі в США

Слов’янські божества на пляжі в США
Кам’яні ідоли слов’янської зовнішності і висічені на камені зображення слов’янських богів, а також численні написи на давньослов’янською мовою виявлені в … США. Всі ці артефакти знаходяться у вільному доступі, вони просто звалені гігантськими купами на пляжі Брайтон-Біч. Деякі наші емігранти, що знаходяться в Америці, стверджують, що бачили аналогічні артефакти і на інших американських пляжах. Відео ж наших колишніх співвітчизників з пляжу Брайтон-Біч широко представлено на сайті Ютьюб.
Величезні насипи з базальтових брил, проходячи по пляжам, йдуть у океан і далі загинаються паралельно до берега. Американці кажуть, що це елементи зміцнення берега. По всій видимості, це початковий етап будівництва прибережних хвилерізів. Перепад висот між кромкою берега і рівнем каменів на насипному піщаному пляжі складає близько двох метрів. Ця обставина дозволяє припустити, що величезна кількість подібних каменів засипано піском. Очевидним є і те, що величезна маса каменів прихована водою. Взагалі пляж Брайтон-Біч накривають води припливів, і побачити камені можна тільки тоді, коли їх відкриває відлив. Саме після сильного шторму в момент відливу і були вперше виявлені загадкові артефакти.
Насипи складаються з великих шматків базальту, значна частина каменів розбита або пошкоджена, однак практично на всіх плитах збереглися сліди механічної обробки, що дозволяє з достатньою часткою ймовірності припустити, що раніше вони були елементами якихось будівель. Прямо в цих кам’яних купах і лежать стародавні ідоли з довгими загинаючимися донизу вусами, що нагадують козаків зі знаменитої картини Рєпіна «Запорожці пишуть листа турецькому султану». Тут же знаходяться і плити з вирізаними на них ликами і письменами. Брили базальту вельми великі і мають вагу в декілька сот кілограмів. Можливо, зображення знаходяться на більшості з них, але приховані. Плити можуть лежати зображенням вниз.
Ентузіасти з числа наших колишніх співвітчизників активно знімають такі камені на фото і відео. Цікаво, що потраплячі в кадр американці абсолютно до них байдужі.
Яким же було здивування ентузіастів, коли з’ясувалося, що з такою ж байдужістю до зробленого відкриття відносяться місцева та центральна влада і навіть представники офіційної науки, причому не тільки американської.
Зроблені фотографії та відеоматеріали потрапили на дослідження до директора Інституту давньослов’янської і древнєєвразійської цивілізації Російської Академії Природничих Наук академіку В.А. Чудінову.
У представлених зображеннях академік Чудінов упізнав лики верховних божеств стародавніх слов’ян, Зокрема, бога Яра і богині Мари. За розробленою Чудіновим оригінальною методикою йому вдалося прочитати і розшифрувати і написи. Переклад на сучасну мову дав наступні тексти: «Храм Яру», «Храм Мари», «Міма Мари», «Храм Рода» та інші. На підставі своїх досліджень Чудінов висунув припущення про те, що звалені на американському березі базальтові моноліти були частинами будівель древніх слов’янських храмів бога Яра і богині Мари, а неподалік від них повинен був знаходитися і третій храм бога Рода.
Представлені Чудінову матеріали чітко вписуються в висунуту ним теорію про те, що слов’яни є таким собі вихідним народом, що заселяв в давнину всю Землю.
В дану теорію відмінно вписуються і камені на американському березі. Чудінов вважає, що храми древніх богів Яра, Мари і Рода свідомо ховалися місцевою адміністрацією і перебували на території знаходячогося неподалік парку. Пізніше вони були знесені, з метою створити шикарний кемпінг, а заодно і знищити спадщину давньоруської цивілізації.
Взагалі у твердженнях академіка Чудінова багато спірних моментів. Але факт лишається фактом – зображення існують.
Тим часом, згідно з логікою будови споруд берегового захисту, камені на Брайтон-Біч повинні бути залиті бетоном. Можливо, це відбудеться дуже скоро, і цінні знахідки будуть втрачені назавжди.
Василь Симойлов

Василь Симойлов

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *