Селера- вечеря на двох.

Селера- вечеря на двох.

Ще десяток років тому мало хто знав такий овоч, як селера. Довгий час вона не могла прижитися на столах. Перший прорив коренеплід скоїв, завдяки прагненню красунь зберегти струнку фігуру, не залишаючись при цьому голодною. Основні компоненти селери – клітковина і вода, що наповнюють шлунок і притупляють почуття голоду. Водночас організму доводиться витратити на перетравлення овоча вдвічі більше енергії, ніж він здатний надати.

Крім того, користь селери в тому, що він містить магній, фосфор, калій – необхідні для гарного кровообігу, вітаміни групи В і аскорбінову кислоту, що живлять шкіру, волосся і нігті. Введення коренеплоду в раціон дозволяє довгостроково зберігати молодість, завдяки дії антиоксидантів, що міститься в ньому у великих кількостях.

Реклама

Але збереження молодості і фігури – далеко не все, на що здатна селера. Як і будь-яка пряність, вона покращує кровообіг, нормалізує роботу залоз внутрішньої секреції, сприяє скороченню мимовільної мускулатури. Саме на цьому і базується використання селери для чоловіків в якості засобу для боротьби з відсутністю потенції.

Усі, хто коли-небудь брав біологічно активні добавки до їжі на основі прянощів, а також з високим вмістом антиоксидантів, відзначають небувалий підйом сил і навіть деяку агресію. На Алтаї селера застосовується як тонізуючий засіб поряд з куркумою, імбиром і женьшенем. В Стародавньому Римі цей овоч вважали символом чоловічої відваги в боях і сили в ліжку.

Реклама

Але дослідження вчених шокували громадськість: застосування селери для потенції є набагато ефективнішим, ніж регулярний прийом імбиру і женьшеню. Це єдиний у світі афродизіак природного походження, що має у собі рослинний аналог чоловічого статевого гормону – тестостерону.

Згідно з деякими статистичними дослідженнями, чоловіки стають слабші і вразливіші з кожним поколінням. Якщо раніше проблема потенції існувала тільки для пар старше п’ятдесяти років, то зараз двадцятип’ятирічний чоловік, повертаючись з роботи, не здатний приділити увагу дружині. Причиною тому, звичайно, погана екологія, нераціональне харчування, малорухливий спосіб життя й стреси. Хочете уваги? Увімкніть до складу вечері салат, сік або запіканку з селерою.

Сукупність речовин, що містяться в овочі, викликає потужний приплив крові до органів малого тазу, усуває венозний застій – причина низки чоловічих захворювань. Цікаво, що в організмі жінки відбуваються аналогічні перебудови, в силу чого підвищується інтенсивність відчуттів під час сексу, підвищуються шанси на зачаття.

Селера ефективна у боротьбі з простатитом, аденомою простати, деякими видами безпліддя, як у жінок, так й у чоловіків. Регулярно вживати овоч, без сумніву, корисно. Але важливо також пам’ятати про те, що така група речовин, як фітогормони, вивчена недостатньо. Селера – не панацея, але відповідний варіант для вирішення тимчасових проблем.

Реклама

Василь Симойлов

Василь Симойлов

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *