Про шкоду чіпсів

Про шкоду чіпсів

Чіпси – один з найулюбленіших продуктів підлітків на сьогоднішній день. З’явилися вони завдяки Вандербільту. Під час однієї з вечерь мільйонерові прийшло в голову створення тонких скибочок картоплі, обсмажених з обох сторін. Ідея моментально була втілена в життя і знайшла своє застосування.

Якщо бути чесним, то потрібно сказати, що чіпси винайшов не магнат, а кмітливий кухар одного з ресторанів. Вандербільт повертав смажену картоплю на кухню не один раз, аргументуючи це тим, що порізана вона занадто крупно. Тоді кухар нарізав її тонкими часточками і обсмажив в олії. Мільйонер залишився задоволений і вирішив втілити «свій» винахід в масове виробництво.

Реклама


Необхідно розуміти, що коли цей фаст-фуд почали виготовляти вперше, то в якості основи служила картопля.Зараз чіпси – не що інше, як звичайна суміш борошна і соєвого крохмалю. Саме тому при регулярному вживанні цього продукту в їжу, можна спостерігати появу зайвих кілограмів.

Багато людей прекрасно розуміють, що шкода чіпсів дійсно велика. Однак це не зупиняє їх у вживанні смачного продукту. Напевно, кожна людина чула не раз про те, що такий продукт шкодить організму, але його популярність не припиняє рости. Ціна на такий продукт може дещо відрізнятися. Слід розуміти, що ті чіпси, які стоять «копійки» містять у своєму складі виключно хімічні добавки. Результатом їх регулярного вживання стануть проблеми з травленням і ожиріння.Ті чіпси, які відрізняються високою ціною, можуть зрідка містити в своєму складі картоплю, проте вона часто «розбавлена» борошном і її мізерно мало.

Реклама


Калорійність таких продуктів досить висока, на що постійно вказують дієтологи. Особливо вживання чіпсів протипоказане дітям. Його поєднання з солодкими газованими напоями завдає величезної шкоди організму. Дорослі чоловіки часто купуюють чіпси в якості прикуску до пива. Насправді цього робити не можна. Два цих продукти за своєю природою є несумісними, сприяють ожирінню.

Шкода чіпсів відома кожному, однак попит на них не падає. Люди забувають про все почуте або прочитане досить швидко. Результатом стає проблема ожиріння, яка стала вже масовою у світі. Шкода чіпсів представлена і їх складом. Цікаво, що в кожного виробника в нього входять різні інгредієнти. Зрозуміло, на етикетках пишуть «картопля», але розсудливі люди розуміють, що його там немає. Зате є безліч хімічних добавок, які змінюються в залежності від смаку чіпсів. Смакові якості досягаються гармонійним поєднанням різних добавок і ароматизаторів. За основу беруться ті, які нагадують собою картоплю або бекон, сметану або цибулю, креветки або раків, сир або гриби.

Чіпси являють собою сумнівний продукт, який несе в собі в основному шкоду. Лікарями було проведено безліч досліджень, в ході яких вдалося встановити, що щоденне вживання чіпсів здатне здоровій людині принести:печію; гастрит; хвороби кишечника. Якщо вживати цей продукт в їжу більш тривалий час, можна спостерігати надлишок холестерину, а також утворення бляшок у кровоносних судинах. Важливим є і те, що продукт сприяє утворенню ракових пухлин. Це відбувається через надлишкову кількість канцерогенів в його складі. Величезна кількість солі дуже часто викликає залежність і призводить до проблем з обміном речовин. Присутність хлориду натрію у великих дозах гарантує появу серцевих захворювань, може викликати порушення утворення кістяних тканин. Найбільшої шкоди чіпси приносять дітям. До неї можна віднести високу алергічну реакцію, яка надалі негативно позначиться на здоров’ї організму в цілому.Тим людям, хто страждає надмірною вагою або ожирінням, цей продукт протипоказаний зовсім. У кожних 100 грамах продукту міститься більше 30 грам канцерогенних жирів, що шкідливо для людини.

Можна зробити логічний висновок, що чіпси – один з найшкідливіших продуктів, винайдених людиною. По можливості від його вживання потрібно відмовитися зовсім. Якщо цього зробити не виходить, потрібно максимально обмежувати себе. Приміром, можна давати собі розслабитися раз на місяць. Але при цьому кількість чіпсів не повинно перевищувати 100 – 150 грам.

Реклама

Пам’ятайте, що здоров’я важливіше хвилинного задоволення. Спорт і здорове харчування – запорука вашого здоров’я.

Василь Симойлов

Василь Симойлов

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *