Попологія - гадання по сідницях

 

До яких тільки хитрощів ні вдаються люди, які прагнуть дізнатися майбутнє ! Жаклін Сталлоне - мама голлівудської зірки - винайшла власний, зовсім несподіваний спосіб ворожіння. Виявляється, доля залишає свій «автограф» не тільки на долонях людини.

Жаклін Сталлоне народилася 29 листопада 1921 року у Вашингтоні. Її дідусь і бабуся були емігрантами з Одеси, чим внучка пишається й досі:

- На початку 1980-х років я склала гороскоп для Горбачова, - згадує Жаклін. - Я передбачила, що він стане президентом СРСР. Тоді ж я попросила його допомогти мені навести довідки про мій родовід.  Він не відмовив у допомозі і слово дотримав. Співробітники тодішнього КДБ підтвердили, що мій рід безпосередньо пов'язаний з Одесою. Тут з'явилася на світ й провела юність моя бабуся - Роза Гітель-Лабович. В кінці XIX століття вона з сім'єю переїхала до Штатів, де я й народилася.

В юності Жаклін працювала в цирку. - У мене був бойфренд, й він дуже хотів, щоб я займалася астрологією, - розповідає вона. - Протягом 17 років я цьому вчилася. Предмет мені давався легко, але я продовжувала вчитися, тому що астрологія мене дуже зацікавила. Я стала їздити по всьому світу, зустрічатися з правителями різних країн і вивчати людей з точки зору астрології. Мені завжди хотілося навчити всіх людей бути щасливими. Зараз у Жаклін Сталлоне своя астрологічна школа. Відомі політики і бізнесмени вважають за честь бути її клієнтами.

Паралельно із заняттями астрологією Жаклін Сталлоне створила і власну методику попологіі, знайшовши джерело пророкувань, пардон, нижче спини: вона пророкує долю ... за формою сідниць.

При цьому маму Рембо аж ніяк не можна звинуватити в шарлатанстві. Наука попологія - дуже давня, і нічого ганебного в ній немає. Більш того, відомо, що попологією серйозно цікавився сам Мішель Нострадамус. Пополог уважно вивчає сідниці  і робить по них  прогноз на майбутнє. При цьому мають значення: форма і опуклість сідниць, їх розмір, кожна зморшка і складочка.

Як вважає Жаклін Сталлоне, «на лівій сідниці залишає свій слід прожите життя, малюнок її ліній - своєрідна шифровка інтуїції, знань та емоцій. Права сідниця - це вікно в майбутнє. Вона ілюструє таланти людини, цілі, мрії і надії. Чоловік з пружними опуклими сідницями активний і дуже витривалий. Асиметрія сідничних складок видає людей жадібних і зарозумілих, симетрія - врівноважених. Родимка на верхньому полюсі сідниці говорить про відважний і принциповий  характер людини, посередині однієї з сідниць - про серйозну хворобу, яка проявиться в середині життя ».

На думку пані Сталлоне, якщо на сідницях росте багато волосся - людина потайлива. Волосся, що рідіє  до середини, ніби витерте, видає підступний характер господаря - він непосидючий й постійно совається, проявляючи готовність втекти за найменшої небезпеки. Поєднання рудого волосся на голові із чорними на сідницях - ознака таланту. Оволосіння верхньої частині сідниць і поросль над хрестцем - ознака якогось генетичного збою. Діти від такого батька можуть народитися із  каліцтвом чи  важким характером.

Особливою популярністю користуються передбачення Жаклін у подружніх пар. Пополог впевнена: одночасне в'янення і зморщування сідниць подружжя, незалежно від їхнього віку, свідчить про глибокий зв'язок на рівні фізіології. Це говорить про те, що їхній шлюб ідеальний. - Чоловік і дружина - дві нероздільні половинки. Як дві половинки однієї попи, - говорить Жаклін.

У нас дуже близькі стосунки, але за своїми сідницях я їй гадати не дозволяю: раптом там написані погані прикмети? Як на мене - так краще про це не знати - говорить Сильвестр. Втім, три десятиліття тому любляча мама все ж вмовила сина оголити перед нею частину тіла нижче спини і передбачила йому славу. Як бачимо, жінка не помилилася!

Тоді, незважаючи на заперечення сина, Жаклін все ж провела з ним сеанс і виявила на попі безстрашного Рембо лінії у формі решіточки. Згідно попологіі, такі лінії свідчать: їх володар неодмінно стане знаменитістю. Сильвестр Сталлоне, до речі, прислухається до порад своєї мами-астролога. Більше того, свого часу він відмовився одружитися з красунею-акторкою Сінді Кроуфорд, бо Жаклін порахувала, що зірки проти цього шлюбу.

До Жаклін Сталлоне на сеанси попологіі записуються найяскравіші зірки Голлівуду - Бен Аффлек і Сара Джесіка Паркер, Ліндсей Лохан і Камерон Діаз, Бред Пітт і Анджеліна Джолі. Одна з найзнаменитіших жінок світу Вікторія Бекхем разом з чоловіком Девідом дружить з Жаклін Сталлоне і повністю довіряє її прогнозам.

Жаклін Сталлоне під час ворожіння використовує сучасні технології. Всі бажаючі можуть надіслати на її персональний сайт фотографію свого «нижнього бюста» і перерахувати на ім'я ворожки 125 доларів. Хочете спробувати?

Поделитесь ссылочкой с друзьями!

Написать комментарий

Ваше имя: