Племя Бубал з великими …

Племя Бубал з великими …

Сучасні обивателі вважають, що всі вони живуть в цивілізованому світі зі своїми устоями і нормами моралі. Але, якщо поглянути на деякі звичаї жителів «Чорного» континенту, здається, що час там зупинився сотні років назад. Так, між Кенією і Сомалі можна виявити кочуюче плем’я бубал. Їх особливість полягає в тому, що розміри мошонок у чоловіків через специфічний спосіб життя досягають неймовірно гігантських розмірів.

У представників чоловічої частини африканського племені бубал розміри яєчок просто величезні. Розміри деяких з них досягають 70-80 см в діаметрі. Варто відзначити, що всі хлопчики цього племені народжуються абсолютно звичайними. Вся справа в специфічному їх харчуванні. Починаючи з дитинства і аж до статевого дозрівання, вони їдять менструальні виділення корів, які вважаються у них священними. Жителі вірять, що це дозволить вирости їх дітям мужніми і сильними. До того ж настільки специфічне меню запобігає деяким хвороби, такі як цинга, рахіт, лейкемія.

Якщо звернутися до наукової складової вживання коров’ячих виділень і вилизування їх гені талій (як це роблять у племені), то в чоловічому організмі вони призводять до змін у вигляді збільшення мошонки. До того ж дослідники заявили, що в коров’ячих виділених дуже високий відсоток вмісту вітамінів і мікроелементів.

Незважаючи на величезний розмір яєчок, з репродуктивною функцією у чоловіків племені бубал все в порядку. Єдина незручність – це повільне пересування. Багато хто використовує мошонку як подушки, щоб сидіти було м’яко.

Василь Симойлов

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *