16 Червня, 2020

Оздоровчо-рекреаційний комплекс Косино (Косонь)

Оздоровчо-рекреаційний комплекс Косино (Косонь) – це тихе й спокійне місце, у якому поєднання клімату, природного оточення й термальних джерел створює ідеальні умови для лікування і спокійного відпочинку. Зона відпочинку «Косино» на території якої знаходиться два термальних басейни і один басейн із прісною водою знаходиться в 1 км від траси Берегово-Косонь.
Термальний курорт потопає в зелені багатовікових дубів. Величезною перевагою курорту є його клімат. Більшість днів у році – сонячні, протягом усього року тримається помірно невисока температура, без різких перепадів.
Основний життєвий еліксир курорту Косонь – це, звичайно, його унікальна термальна вода. За своїм фізико-хімічним складом вона відноситься до високотермальних хлоридно- натрієвих вод середньої мінералізації. Примітно, що вона спеціально не нагрівається, не прохолоджується і не розбавляється. Термальна вода використовується у своєму первісному природному стані при температурі 41-42 ° С, в залежності від призначення конкретних лікувальних процедур.
Косонь, в цій перлині Закарпаття, в романтичному оточенні прекрасної природи Ви зможете відчути своє повне єднання з нею. Прогулянки по зеленій території зони відпочинку «Косино» навколо термальних басейнів допоможуть Вам ще більше перейнятися почуттям спокою й умиротворення.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *