Орангутанг в борделі

Острів Борнео все ще приносить сюрпризи вченим. Недавно захисники тварин виявили в одному з селищ полоненого орангутанга.

Орангутанги досить сильно схожі на людину. Їх в деяких країнах навіть використовують як помічників, і звичайно ж не менш популярні ці тварини як екзотичні домашні улюбленці, завсідники цирків і звіринців. Але такого варіанту їх використання ще ніхто не бачив.

Самка орангутанга Поні 6-7 років від народження працювала в борделі. У неї був свій куточок, матрац, ланцюгом приковували мавпу до стіни. А ще їй регулярно голили все тіло – так більше подобалося клієнтам. У орангутанга була своя група клієнтів, які регулярно користувалися нею настільки, що при наближенні людей Поні одразу приймала позу готовності до статевого акту. Захисники тварин кілька разів намагалися звільнити тварину. Але перед ними виростав збуджений натовп чоловіків села і господиня борделя. Виявилося, що орангутанг вельми прибутковий захід. Причому її шанувальники надавали перевагу саме Поні перед досить пристойнім набором повій.

Спроби визволити Поні, з постійними роздратуваннями від гоління і регулярними інфекціями від укусів москітів, були безплідні, нарешті, в справу втрутилася поліція. Три з половиною десятка озброєних полісменів з’явилися в бордель і «переконали» мадам розлучитися з «співробітницею».

Василь Симойлов

Василь Симойлов

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *