Обкурювання травами

Обкурювання травами

Обкурюванняце очищення димом трав або інших рослин. При обкурюванні використовуються сухі трави, сила засушених трав в кілька разів вище. Рослини для обкурювання, висушені на відкритому повітрі, вбирають найсильнішу енергетику, і можуть поділитися нею з нами. Так само обкурювання травами дозволить захиститися від пристріту, хвороб.

Сушена рослина дбайливо подрібнюється, пересипається в невеликий посуд (або можна використовувати морську мушлю), в якій трава може повільно тліти і випускати дим, метелочкою з трав дим розноситися по приміщенню або на людину. При обкурюванні людини, дим пускають у напрямку до серця, далі до голови, потім до ніг. У завершенні людину по колу обходять три рази, обкурюючи її проти годинникової стрілки.

Очищення простору енергією трав.

Якщо в будинку утворилася негативна енергія, скористайтеся рослинами, які мають властивість руйнувати негативні структури. Ви можете відчути, що з’явилася негативна енергія в будинку після сварок, стресів якогось члена сім’ї, важких потрясінь. Для ефективного обкурювання не забувайте про затишних куточках вашого житла, в процесі обкурювання обійдіть усі приміщення, в тому числі і комори. Так само не забувайте про антресолі і закриті полиці, в які ви давно не заглядали, опрацювати всі шафи, зайдіть у всі кути. Після почніть провітрювання простору, сильно бажаючи, щоб пішло все, що вам не потрібно. Відкрийте вікно або балкон навстіж і скажіть: «Як дим з мого будинку йде, так і біди, хвороби і т.д. з мого дому йдіть ». Закрийте вікно. Аромат, залишений травами, буде звільняти вас від усього негативного.

Уже пізньою весною розквітають багато квітів, а влітку їх стає в достатку, їх так само добре застосовувати для енергетичної чистки приміщень. Запах квітучої рослини не тільки очищує, але і заряджає позитивною енергією, дає позитивний настрій. Відмінно підійдуть черемха і бузок, доступні багатьом в міських умовах. А ось ефірні масла більше підходять для очищення свідомості, для роботи з приміщенням їх сили може виявитися недостатньо.

Очищення організму енергією трав.

Ритуал очищення може проводитися засобами: диму від трав, дотику до тіла сухими травами або створення оберега з рослин.Також перераховані варіанти поєднуються з обмиванням настоями трав. Варіант очищення за допомогою дотику до тіла сухими рослинами відомий всім, це часто практикується в лазнях. Будь-яка рослина має певну властивість, яку вона може проявити в процесі обкурювання, при контакті з тілом, при виготовленні амулета. Кожна трава має свою силу, і використовується для різних потреб. Існують трави, які діють на загальний енергетичний стан людини, підтримують, зміцнюють його. Настій рослин так само дуже ефективний при очищенні і оздоровленні. У настоях сила трав збільшується завдяки енергії води. При використанні рослин звертайтеся за допомогою і безпосередньо до рослини, і до того місця, де воно виросло. Уявляйте луг на якому квітла рослина, милуйтеся ім.

Пам’ятайте, трави мають сильний енергетичний потенціал, ставтеся до цього серйозно! якщо ви збираєте трави самостійно, будьте впевнені, що зібрали потрібну рослину.

Збір трав:

До того як приступите до збору, налаштуйтеся, заспокойтеся, очистіть свою свідомість від стресів. Для збору вибирайте відокремлене місце, подалі від суєти. Віддавайте перевагу місцям збору, яке знаходитися далі від доріг або житлових масивів. Збираючи рослину, спілкуйтеся з нею, скажіть спасибі за майбутню допомогу. Не скупіться, не збирайте зайве. Сушіть рослину вниз квітучою частиною, а обкурюють квітучою частиною вгору. Пов’язуючи пучок, не ламайте рослину, не складайте вдвічі.

В’яжемо пучок:

Після того як рослина висохла. Лівою рукою тримайте основну частину пучка, правою додавайте в нього гілки, якщо ви лівша, то навпаки. Якщо вам хтось допомагає, то рослини вкладаються в основний пучок за годинниковою стрілкою, а останню гілку кладе той, хто тримає основний пучок. Перев’яжіть пучок бавовняної ниткою, починаючи обмотувати ниткою біля основи, просувайтеся вгору і обов’язково поверніться назад, у підстави зав’яжіть вузол. Самий нейтральний колір нитки- білий.

Обкурювання:

Запаліть пучок від свічки або багаття, край стане червоним, потім задуйте вогонь. Обкурюючи людину, використовуйте віник з трав або пір’я, для обкурювання приміщення обійдіть його походу стрілки годинника. Не забувайте про внутрішній настрій, і пам’ятайте про мету, до якої йдете. Щоб згасити використовуйте глиняну миску з піском або землею.

Які трави використовувати?

Від того якої мети ви хочете домогтися, залежить те які трави ви будете збирати. Коротко перерахуємо найпопулярніші, безпечні і легкодоступні. Рослини, які очищають і заряджають енергією, які часто використовуються – це полин, ялівець, соснові пагони, шавлія, кедр, м’ята, мучниця, фенхель, розмарин, меліса, лаванда та інші.

Шавлія є найсильнішим очищувачем. Дим відганяє негативні енергії, що утворилися внаслідок сварок, важких емоційних переживань, очищає простір.

Після шавлії рекомендується використовувати полин, він як би нейтралізує залишки «ментального пилу» після шавлії. Полин допомагає очистити «атмосферу» від сторонніх впливів – чиїхось або Ваших власних негативних думок . Обкурювання полином здатне вигнати з дому практично будь-яку нечисть. Він використовується для обкурювання хворого домочадця. Якщо гілочку полину повісити над вхідними дверима або поставити у вазу, то цього буде вже достатньо, щоб захистити Ваше житло.

Ялівець очищає атмосферу і виганяє різні небажані суті, охороняє будинок, захищає від псування та інших магічних нападів, очищає енергетику, очищає і освіжає повітря. Знезаражувальна дія відома здавна – димом ялівцю в селах дезінфікували погреби, обробляли бочки для засолу, обкурювали чумні бараки.

Звіробій надійно захищає від негативних сутностей і псування, бо є однією з найсильніших антидемонічних рослин, захищає будинок від негативних енергій і нападок злих людей, очищає простір не тільки від шкідливих вібрацій і нашарування негативних енергій, а й від присутності нечистої сили.

Коров’як звичайний (mullein, verbascum thapsus) – вважається, що він відновлює пошкодження нанесені природі людиною. І взагалі відновлює. Вистачить і одного листочка з кожної окремої рослини. Заспокоює.

Кедр, сосна – як і всі хвойні дерева, використовується для очищення. Використовуються молоді гілочки. Смолу також можна використовувати як пахощі.

Зубрівка (hierochloe odorata, лядник, гірка трава, турівка) – для захисту, заземлення, освячення.

М’ята – очищає і піднімає настрій. Її можна додати до більш традиційних рослин.

Материнка. Також стримує накопичення негативної енергетики. Обкурювання материнкою особливо допомагає тим, кого частенько долають душевні муки, чорні думки.

Полин. Дим полину не тільки позбавляє від негативної енергетики, але і допомагає заспокоїти думки і сконцентруватися. Сприяє ясновидінню і передріканню майбутнього. Спостерігається, що при обкурюванні полином, емоційно-чуттєві люди бачать істоти іншого світу. Димом полину корисно обкурювати хворого, особливо допомагає він при оперізуючому герпесі.

Чебрець Це дуже сильна трава, основна сфера її впливу – родючість. Куріння з чебрецю заспокоює нервову систему, дозволяє знайти рішення важкої проблеми, відсікає дію енергетичних вампірів. чебрець також допомагає від псування, утихомирює домовика, виганяє полтергейст.

У селах часто вживають цю траву для обкурювання приміщень, наприклад, корівників і корів після отелення, для обкурювання молочних горшків, мисливської снасті, а також димом чебрецю обкурювали заражені хворобою місця, обкурюють їм також наляканих дітей.

Рута. Ця рослина використовується в основному для обкурювання приміщень, як засіб для вигнання злих духів. А ще обкурюють паруючою травою новонароджених діточок. Однак великі дози рути можуть надавати гіпнотичну дію на людину, що деякі використовують для відкриття «третього ока».

Кропива – агресивний захисник, вона не тільки поглинає всю шкідливу магію, якої зазнали ви чи ваша територія, але і перенаправляє її назад до кривдника. Тому рекомендується обкурювати речі і будови до яких сусіди чи недруги відчувають люту заздрість. Захист будується за принципом руйнування та протидії злому чаклунства. Тобто вона не захистить від бід по долі або власної недбалості, але чужі чари зруйнує, вижене всяку нечисть допоможе зняти пристріт з людини, відверне небезпеку.

Розмарин захищає від пристріту і псування, сприяє поверненню інтересу до життя і розвитку інтуїції. Обкурювання розмариновою димом допомагає зберегти в будинку любов і мир.

Василь Симойлов

Василь Симойлов

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Adblock
detector