Обчислюємо код Долі

Обчислюємо код Долі

Кожен з нас володіє індивідуальним цифровим виразом, заснованим на даті народження. Для астрологів ці цифри є основою для побудови персонального нумерологічного гороскопу.

Нумерологія – це стародавня езотерична наука про числа. Її нерідко називають «магією чисел», оскільки за кожним числом закріплені певні властивості. Хочете – вірте, хочете – ні …

Реклама

За законами Піфагора

Основні принципи нумерології розробив в VI столітті до нашої ери давньогрецький філософ і математик Піфагор. Не занурюючись в лабіринти космології і езотерики, сучасна нумерологія віддає перевагу спрощеному числовому коду, при якому використовуються числа від 1 до 9. Найпростіший й популярний метод скорочення великих чисел – скласти всі цифри числа, а потім, якщо утвориться 10 або більше, скласти і їх.

Реклама

Астрологи з’ясували, що якість нашого життя залежить від чисел, якими позначені будинок й квартира, де ми мешкаємо.

Щоб знайти «число дому», треба скласти усі числа. Наприклад: будинок 27, корп. 2, кв. 357 – 2 + 7 + 2 + 3 + 5 + 7 = 26. Підсумкове число має бути простим, тому складаємо 2 і 6, отримуємо 8. Якщо у номері будинку чи квартири присутня буква, то вона приводиться до цифрового значенням: 1 – літери А, І; 2 – літери Б, Т; 3 – літери В, К; 4 – літери Г, Л; 5 – літери Д, М; 6 – літери Е, Н; 7 – літера О; 8 – літери Ж, П; 9 – літери З, Р. А тепер подивіться, який вплив на ваше життя надає отримане число.

Обчислюємо, наскільки вам відповідає адреса, за якою ви прописані

1 – будинок людині, що хоче відкрити свою справу. Живучі в «будинку Одиниці» вчаться на власному досвіді. Якщо ви займаєте чільне місце у житті (директор, глава фірми), то він вам підійде. Але цей будинок протипоказаний людям, що схильні до самотності!

Реклама

2 – всі конфлікти в цьому будинку будуть вирішуватися мирним шляхом. «Двійка» допоможе усунути проблеми стриманим людям, бо сприяє розвитку чутливості. Але жити під цим числом не рекомендується надмірно емоційним й нервовим індивідуумам.

3 – в цьому будинку буде добре всім. Він підходить для вечірок й розваг, духовна та сексуальна енергії будуть збільшуватися. Але ті, що звикли «смітити» грошима, можуть тут розоритися!

4 – це число володіє захисною і стабільної енергією. Цей будинок поставить на ноги невпевнених у житті, втрачених людей, допоможе їм знайти стабільність і практичність. Не зовсім хороша четвірка лише для трудоголіків, бо вони будуть працювати ще більше.

5 – у цьому житлі все крутиться колесом. Життя у ньому – безперервна низка походів, зустрічей, вечірок, виїздів за місто. Він хороший для науковців, журналістів, але протипоказаний людям, схильним до спокійного й розміреного життя.

6 – це будинок гармонії та рівноваги. Добре підходить для сім’ї із дітьми, людей, що бажають розвивати артистичні здібності, для адвокатів. А ще в ньому можуть знайти «друге дихання» пари, які давно живуть разом.

7 – це «храм» самоти й споглядання, де можна спокійно аналізувати минулий досвід й справжню ситуацію. Тим, хто вивчає філософію і шукає життєвий шлях, в ньому буде комфортно. Не підходить він тим, хто прагне домогтися матеріального успіху.

8 – хороша цифра, що несе достаток у всі сфери життя, а також набуття великої кількості друзів, благополуччя в родині й достатку. Підходить вона й для тих, кому потрібні висока посада, нагороди, почесті, визнання у суспільстві.

9 – тут мешканці пожинають плоди минулих зусиль. У будинку завжди присутні любов й співчуття до людей, можна досягти глибин мудрості. Але «будинок Дев’ятки» протипоказаний альтруїстам, бо у ньому вони будуть жити тільки проблемами інших, забуваючи про власні потреби.

Якщо отриманий «портрет» дому вас мало радує, це зовсім не означає, що треба терміново міняти квартиру! Просто ці знання допоможуть вам зрозуміти причини деяких життєвих складнощів і скорегувати ситуацію, а в майбутньому, можливо, зорієнтують при обміні або придбанні іншого житла.

Число «я»

Його основа – день вашого народження. Ті, хто народився, наприклад, 29-го, повинні двічі підсумувати це число. Тобто 2 + 9 = 11; 1 + 1 = 2. Останнє число буде остаточним. Ті, хто народився, наприклад, 12, виконують подібну арифметичну дію тільки один раз: 1 + 2 = 3. А тепер подивимося, що означають отримані цифри!

Обчислюємо: чи відповідає дата народження вашому характеру

Люди числа 1 честолюбні і впевнені у собі. Одиниця – символізує Сонце, вона пов’язана з усім творчим, індивідуальним, природним. Ці люди наполегливі, гідні довіри, але люблять домінувати. З «одиниць» часто виходить видатні дослідники, поети і філософи.

М’які й вразливі люди числа 2 перебувають під заступництвом Місяця. «Двійки» вразливі, наділені багатою фантазією й схильні до творчої роботи. Це природжені романтики й ідеалісти. Фізично не надто міцні, вони заповнюють цей недолік витримкою.

Динамічні і заслуговують довіри люди числа 3 уособлюють силу духу. «Трійки» дуже честолюбні і не люблять підкорятися. Вони вміють відповідати за свої дії й слова, мають сильно розвинене почуття відповідальності. Високі пости, а також такі професії, як юрист, бізнесмен або представник торгової фірми створені для них.

Вперті і одночасно сентиментальні люди числа 4 охоче пливуть за течією, але свої, взагалі-то, мінливі погляди висловлюють дуже бурхливо й емоційно. Це дуже вірні друзі. Незважаючи на це, деякі люди насилу переносять товариство «четвірок» через їх раптові вибухи люті, а також недоречні витівки і жарти.

Безтурботні й імпульсивні люди числа 5 активні і інтелігентні. Мають вроджену здатність пристосовуватися і безпомилкове чуття на людей. Їх активність, різнобічність, дружелюбність, швидкість й здатність легко встановлювати приятельські стосунки сприяє тому, що ці люди займають керівні посади.

Сердечні та спокійні люди числа 6 перебувають під заступництвом Венери, планети любові. Це почуття відіграє в їхньому житті величезну роль. Але при цьому «шістки» компанійські і розсудливі люди. Буває, що занадто бурхливо займаються чужими проблемами, що іноді оцінюється оточуючими як бажання влізти в чужі справи, а то і кишеню.

Романтичні, неспокійні люди числа 7 перебувають під заступництвом Нептуна. «Сімки» мають схильність до філософствування і містики, тужать за змінами і по великим пригодам. З «сімок» виходять артисти, вчені, педагоги. Але в особистому житті вони – важкі партнери.

Замкнутих і часто недооцінюваних людей числа 8 часто ображають і критикують, в результаті чого вони розчаровуються в житті і замикаються в собі. Деякі «вісімки» в кінці кінців капітулюють перед труднощами, але ті, кому вдається їх подолати, домагаються успіху й благополуччя.

Незалежні і самолюбні люди числа 9 – натури войовничі, що не бояться конфліктів. У молодості борються із труднощами, які самі ж собі створюють. Потім прагнуть до самостійності та незалежності за будь-яку ціну, вибираючи відповідні професії. Через легковажність у «дев’яток» часто виникають небезпечні ситуації на роботі і в сім’ї.

Проблеми і дари

Виявляється, містичні вібрації числа народження «розтікаються» на дві сторони: одна – це проблема, яка буде викликати занепокоєння доти, поки ви не подолаєте її, а інша – для компенсації негативу дається у дар.

Щоб дізнатися число вашої проблеми при двозначному числі народження просто відніміть менше число з більшого. При однозначному числі проблему позначає саме це число.

Наприклад, ваше число народження 25. Вам потрібно зробити наступний розрахунок: 5 – 2 = 3. Число 3 і є число проблемним дня народження.

Отже, якщо отримане число:

0 – жодна з проблем не створює труднощів, 1 – станьте незалежним і самостійним, 2 – повірте у себе й свої можливості, 3 – навчиться творчого самовираження, 4 – забудьте про лінь і погані звички, 5 – не бійтеся життєвих змін і нововведень, 6 – не ухиляйтеся від зобов’язань, 7 – постарайтеся змінити свою долю, 8 – навчіться відрізняти добро від зла, 9 – розвивайте в собі співчуття.

Щоб знайти число дару, необхідно відняти число проблеми з 9-ти. Отримана цифра і буде цим числом. Ось що значать числа дарунка:

9 – співчуття, 8 – досягнення, 7 – мудрість, 6 – вміння, 5 – непохитність, 4 – терпіння, 3 – оригінальність, 2 – розуміння, 1 – амбіційність, 0 – знання.

Василь Симойлов

Василь Симойлов

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *